EF Juniorský kurz

EF Juniorský kurz

Cestujte o prázdninách na Maltu, do Velké Británie, USA, Francie nebo Španělska s jinými studenty stejného věku. Je to nejjednodušší cesta k Vašemu prvnímu pobytu v zahraničí!

Kurzy navržené přímo pro Vás

EF Juniorské kurzy jsou navrženy s ohledem na potřeby a zájmy studentů ve věku 13-ti až 16-ti let. Kurzy se soustřeďují na zlepšování každodenní komunikace a využití jazyka v běžných situacích. Studenti se zlepšují díky nejrůznějším cvičením a stávají se sebevědomější díky přátelské atmosféře panujícíc ve třídách. Můžete si zvolit kurz se skupinovým vedoucím nebo bez něj.

Budete se cítit jako doma

Bydlete v hostitelské rodině, v přátelském prostředí vhodném k prozkoumání Vašeho okolí. Nebo si zvolte možnost žít s ostatními studenty ze sta různých zemí v EF Rezidenci. Rezidence je zábavné a pohodlné místo nacházející se poblíž Vaší školy. V některých destinacích také nabízíme ubytování v EF Kampusu umístěném přímo na školním pozemku. Budete se cítit v bezpečí a pohodlí, a to díky našemu zkušenému personálu, který je Vám k dispozici 24 hodin denně a pomůže Vám s čímkoliv, co budete potřebovat.

Personál

Zajišťujeme, aby naši EF učitelé a vedoucí byli zodpovědní a měli zkušenosti s mladšími studenty. Bezpečnost je naší nejvyšší prioritou a veškerý personál podstupuje rozsáhlá školení, abychom si byli jistí, že v zahraničí získáte ze svého pobytu maximum.

Zajímavé aktivity a zábavné výlety

Od sportů a her po výlety, exkurze a prohlížení si památek, to všechno zažijete a uvidíte. Naši koordinátoři aktivit volného času znají dobře celou cílovou oblast a plánují skupinové aktivity, ať už se konají před výukou nebo po výuce. Nabízíme volitelné EF Akční balíčky, které jsou navržené tak, abyste vyzkoušeli a poznali ještě více.

Díky portálu My EFTM zůstanete v kontaktu

Využijte technologie ke zvýšení Vašich zkušeností. My EFTM je internetový portál a sociální síť EF. Zahrnuje nejen iLab (online lekce přístupné z celého světa), ale slouží I jako sociální síť. Ta Vám umožňuje setkat se přes internet s Vašimi budoucími spolužáky ještě před příjezdem do destinace a dokonce můžete s nově získanými přáteli zůstat ve spojení I po návratu domů.

 

V nadcházející sezoně 2012 nabízíme pro studenty ve věku 13-ti do 16-ti let prázdninové skupinové pobyty v těchto destinacích: Bournemouth, Cambridge, Bristol, Malta, New York, Santa Barbara, Nice, Malaga.

 

Pro více informací o jednotlivých destinacích a termínech odjezdů si prohlédněte sekci EF Juniorský kurz se skupinovým vedoucím nebo EF Juniorský kurz bez skupinového vedoucího, nebo nám neváhejte zavolat.