Průvodce programy
filtr

Výuka fancouzštiny

Tolik lidí sní o tom, že by chtěli umět mluvit francouzsky. Výuka francouzštiny s námi je velice pestrá a variabilní – můžete studovat základy francouzštiny v rámci jednoměsíčního kurzu v Paříži nebo se třeba jeden rok v Nice připravovat na univerzitu ve Francii. Bez ohledu na to, jaký studijní program si vyberete, výuka francouzštiny v zahraničí s námi pro Vás bude vždy velkým přínosem a nezaplatitelnou zkušeností.

výsledky

Výuka francouzštiny

Výuka francouzštiny a nabídka programů u nás je velice široká, odlišuje se v nabídce různých úrovní, cílů studia a rozvrhu. Vyberte si z různých intenzit a délek kurzů, výuka francouzštiny u nás začíná v průběhu celého roku. EF výuka francouzštiny v zahraničí, konkrétně v Paříži a v jižní Francii, zahrnuje i volnočasové aktivity a poznávání tamní kultury; budete neustále potkávat nové lidi jak ve škole, tak i mimo ni. Ať už strávíte dva týdny ve městě nebo rok u moře, vždy zdokonalíte svou francouzštinu a zažijete skvělé chvilky. Podívejte se na naši nabídku programů a vyberte si ten správný program přímo pro Vás.

Francie na vlastní kůži

Výuka francouzštiny je zde proto, abyste se naučili jazyk, ale také proto, abyste dostali příležitost poznat Francii na vlastní kůži. Koordinátoři volnočasových aktivit organizují aktivity jako například hodiny vaření, ochutnávky vína nebo exkurze po městě a dalších krásách Francie. Nabízíme také výuku francouzštiny s doprovodnou dobrovolnou prací ve francouzských společnostech a organizacích. To jsou skvělé příležitosi, jak se naučit používat francouzštinu profesionálně. A samozřejmě Vám zbyde i spousta času na volné chvilky v kavárnách a bistrech. Vyberte si jeden z francouzských studijních programů a zažijte autentický francouzský život na vlastní kůži.

oblíbené destinace