Průvodce programy
filtr

Jazykové pobyty

Jazykové pobyty jsou jistě tou nejlepší a nejrychlejší formou k naučení se cizího jazyka, a co teprve když se jedná o jazykové pobyty v zahraničí. Od dvoutýdeního kurzu angličtiny v Kalifornii po devítiměsíční studium francouzštiny v Paříži - nabízíme velice pestrou nabídku studijních programů a pomáháme tím dosažení Vašich cílů. Letní jazykové pobyty nebo dlouhodobé jazykové zájezdy? Vyberte si studijní pobyt v zahraničí dle svých představ a naplánujte si svůj jazykový pobyt již dnes.
výsledky

Jazykové pobyty

Naše jazykové pobyty v zahraničí kombinují každodenní formalní lekce cizího jazyka s předem naplánovanými volnočasovými aktivitami a samozřejmě i dostatkem Vašeho volného času. Takto sestavený jazykový pobyt Vám spolehlivě zaručí pokrok v ovládnutí cizího jazyka a také dostatek volnosti, abyste si jazykové pobyty v zahraničí co nejvíce užili. Studijní pobyty v zahraničí mohou být krátkodobé v průběhu školních prádnin nebo pracovního volna. Studijní pobyty mohou být samozřejmě i dlouhodobé - tyto jazykové zájezdy zase zaručí to, že cizím jazykem budete po absolvování kurzu v zahraničí mluvit plynně. Naši vzdělávací poradci Vám pomohou vybrat ten správný jazykový pobyt, který bude odpovídat Vašemu věku, jazykovým dovednostem i cílům.

Jazykové pobyty po celém světě

Jsme hrdí na to, že Vám nabízíme jazykové pobyty v zahraničí a že můžeme být jedním z největších poskytovatelů studentských pobytů na světě. Studenti s námi mají možnost vyjet do více než 60 zemí po celém světě, mohou navštívit a studovat a navštěvovat jazykové pobyty na všech světových kontinentech, samozřejmě vyjma Antarktidy. Ať už se zajímáte o osvědčený jazykový pobyt v Londýně nebo o méně běžné studijní pobyty v zahraničí v Jihoafrické republice, u nás si vždy vyberete. To, co nás ale dělá opravdu unikátními je, že Vás pouze nevysíláme do zahraničí a jen se s Vámi nerozloučíme a popřejeme Vám šťastný pobyt. Jak jsme již zmínili, jsme jedním z největších poskytovatelů jazykových kurzů na světě a budeme při Vás stát na každém Vašem kroku v zahraničí, od prvního startovního dne studia až po Váš návrat domů. Můžete se na nás spolehnout, ať už budete studovat kdekoliv na světě, Váš jazykový pobyt pro Vás bude znamenat úspěch.