Naše programy
Filtr

Jazykové kurzy a pobyty v Dublinu

Jazykové kurzy v Dublinu představují příjemnou kombinaci studia a volného času v zahraničí. V Dublinu je mnoho studentů a je zde velice přátelská atmosféra, takže je to opravdu perfektní místo ke studiu anglického jazyka. Váš kurz angličtiny v Dublinu může být krátkodobý, ale i dlouhodobý, například v podobě pobytu po celý akademický rok. Naše jazyková škola v Dublinu je umístěna přímo v centru města.

Zvolte věkovou skupinu

Proč si vybrat jazykový pobyt v Dublinu?

Jazykové pobyty v Dublinu Vám dají šanci mluvit anglicky každý den v úžasném mezinárodním prostředí. Každý náš studijní pobyt v Dublinu kombinuje moderní lekce angličtiny s využitím nejnovějších technologií. Dopřejeme Vám i dostatek volného času, kdy budete trávit chvíle se svými přáteli a místními obyvateli a jazyk budete trénovat i s nimi.

Na letní kurz do Irska!

Zapište se na naše letní kurzy v Dublinu a poznejte na vlastní kůži, jak zábavná výuka angličtiny může být. Možná to pro Vás není zrovna zábavná představa, strávit prázdniny ve škole, ale my Vám ukážeme, že se mýlíte. EF letní kurzy v Dublinu jsou vytvořeny tak, aby Vás učinily motivovanými a nadšenými učit se anglicky po dobu Vašeho pobytu v Dublinu a samozřejmě i po něm.