Naše programy
Filtr

Kurzy japonštiny v zahraničí

Kvalitní jazykové kurzy japonštiny kombinují zdokonalování úrovně jazyka s kulturním porozuměním. Je jednoduché se učit japonsky doma, ale pro hlubší porozumění jazyku a kultuře samotné je pro Vás lepší studovat přímo na jazykové škole EF v Japonsku. Pokud se zapíšete na naše jazykové pobyty, japonština Vám bude mnohem bližší. Ať už s námi budete studovat jakkoliv dlouho, japonsky budete mluvit s jistotou.

Zvolte věkovou skupinu

Proč se učit japonštinu v zahraničí?

Zapište se na naše jazykové kurzy a japonština se tak pro Vás stane mnohem jednodušší. Náš japonský studijní pobyt zlepší Vaše jazykové dovednosti a při studiu absorbujete dávnou kulturu a tradici. Najděte si přátele z celého světa a zpestřete si volný čas poznáváním tohoto úžasného souostroví. Japonský jazykový pobyt je jedinečnou šancí, jak poznat tuto zemi zblízka.

Letní kurzy japonštiny

Zapište se na naše letní kurzy japonštiny v Japonsku! Nejen že se naučíte tento dnes velice důležitý jazyk, zažijete i skvělé prázdniny k nezaplacení. EF letní jazykový pobyt japonštiny bude cennou zkušeností, která Vás správně nasměruje, dodá Vám kreativitu a zažijete při ní spoustu zábavy.