Naše programy
Filtr

Jazykový tábor

Letní tábory jsou jedním z hlavních námětů trávení času o prázdninách. Proč nespojit příjemné s užitečným a nevyrazit na jazykový tábor? Naše jazykové tábory zaručují jak výuku jazyka a zlepšování jazykových dovedností, tak i nesmírně pestré volnočasové prázdninové aktivity. EF jazykové tábory v zahraničí probíhají v období letních prázdnin ve 44 zemích světa.

Zvolte věkovou skupinu

Jazykové tábory

Jazykové tábory v zahraničí jsou jedinečným zážitkem kombinujícím jazykové kurzy, kulturní poznání a přirozené přizpůsobování se tamnímu životu. Jazykový tábor je efektivní způsob, jak se zdokonalit v cizím jazyce přirozenou cestou v zábavné a uvolněné atmosféře. Nabízíme velké množství možností jazykových pobytů zahrnující například i jazykové tábory pro děti a mládež – pro děti, které se cizí jazyk teprve začínají učit. Naše Jazykové tábory v zahraničí zaručují moderní jazykovou výuku se zkušenými lektory. A samozřejmostí všech jazykových táborů jsou i organizované volnočasové aktivity, kde blíže poznáte Vaše nové přátele z celého světa.

Specializované jazykové tábory

Pokud máte smysl pro vášeň, proč nezkombinujete jazykové vzdělávání a speciální jazykový tábor? Jestli máte rádi sporty, nabízíme fotbalové tábory v Aglii, surfingové tábory v Kalifornii nebo jazykové tábory zaměřené na vodní sporty na Maltě. Jestli jste naopak více na umění, v nabídce máme i módní tábor v Londýně, herecký tábor v Oxfordu, taneční tábor v Torquay nebo popstar tábor v Brightonu. Starší studenti pak mají možnost vybrat si letní jazykové tábory v zahraničí zaměřené na přípravu na mezinárodní zkoušky, obchodní angličtinu a na mnohé další obory. Nabízíme jazykové tábory v zahraničí v různých variantách, takže si můžete být jisti, že vždy najdete ten správný tábor pro Vás; bude to ta nejlepší cesta, jak se naučit cizí jazyk o příštích prázdninách.