Naše programy
Filtr

EF programy ve španělštině

Výuka španělštiny, to je studium ve Španělsku v Málaze v oblíbeném turistickém místě Costa de Sol, ve slunné Kostarice v Playa Tamarindo nebo v hlavním městě – v Madridu. Všechny naše kurzy mohou být přizpůsobeny Vašim potřebám, takže studium španělštiny můžete zkombinovat i s opalováním na těch nejkrásnějších plážích.

Zvolte věkovou skupinu

EF programy ve španělštině

EF zahraniční programy španělštiny mohou být velice variabliní. Existuje tolik studijních programů, ze kterých je možné si vybrat. Výuka španělštiny může například probíhat tak, že budete studovat několik týdnů v zahraničí, během kterých zdokonalíte to, co již umíte. Nebo v zahraničí můžete strávit celý rok, čímž dosáhnete v jazyce plynulosti. Na výběr je i intenzita výuky, kdy si vyberete, zda budete chtít převážně jen studovat, nebo zda dáte přednost i občasné turistice. Můžete začít studovat jakékoliv pondělí v roce. Výuka španělštiny s námi probíhá vždy ve Španělsku, takže to, co se naučíte v hodinách, budete moci ihned aplikovat na každodenní běžné situace.

Učte se španělsky ve Španělsku

Neexistuje lepší a rychlejší způsob, jak se naučit jazyk, než se přihlásit na výuku španělštiny v zahraničí. Španělsky budete mluvit jak při, tak i po výuce, hovořit budete i s místními lidmi, což Vám zajisté pomůže v rychlsoti naučit se dobře španělsky. Kurzy španělštiny doma zkrátka a jednoduše nemohou nikdy nahradit intenzivní učení se cizímu jazyku v zahraničí. Výuka španělštiny s námi zároveň nebude jen o učení, ale poznáte i novou kulturu a další věci, které byste doma nepoznali. Zažijete pravý španělský život na vlastní kůži. Existuje mnoho zahraničních programů španělštiny, ze kterých se dá vybrat.