Naše programy
Filtr

Studium v Japonsku

Studium v Japonsku představuje střet tradičního a moderního světa. Tokio je jedno z největších měst na zemi a lehce se stanete jeho součástí, pokud si vyberete náš studijní program v Japonsku. Studium v Japonsku s námi je kombinací kurzů japonštiny s kulturními aktivitami, cestováním a samozřejmě i dostatkem Vašeho osobního času.

Zvolte věkovou skupinu

Studium v Japonsku

Tokio je obrovské město s mnoha čtvrtěmi, které Vaše studium v Japonsku obohatí a země se tak stane Vaším druhým domovem. Navštivte Imperial Palace v Hibiji nebo brouzdejte po designérských obchodech v Ginze. Učíte se japonsky kvůli práci? Potom se vydejte do Nihombashi a navštivte tokijský Stock Exchange. V Akihabaře najdete veškerá elektronická zařízení, na která si jen vzpomenete, v Shinjuku zase zažijete pravý noční japonský život. Každá část Tokia je jinak kouzelná a vždy Vám nabídne místní speciality, které budou sedět Vašim chutím a potřebám. To vše bude Vaše studium v Japonsku představovat.

Nezapomenutelná životní zkušenost

Můžete si vybrat, zda budete chtít bydlet v hostitelské rodině, nebo ve studentské rezidenci. V rodině si užijete autentičnost, domácí jídlo a dostanete skvělou příležitost k trénování japonštiny opravdu každý den v nejrůznějších situacích. Vaše rodina Vám poskytne tipy na volný čas a Japonsko Vám ukáže z jiného úhlu. Studentská rezidence je ale také dobrou volbou, studium v Japonsku bude více nezávislé a budete tu bydlet se studenty z celého světa. Ať už si vyberete rodinu či rezidenci, Vaše studium v Japonsku bude vždy probíhat v příjemném prostředí a budete se tu cítit skoro jako doma.

Programy dle oblíbených destinací