Naše programy
Filtr

Univerzita v Cambridge

Je studium na univerzitě v Cambridge Vaším cílem? Připravte se na ni s námi! Nabízíme spoustu studijních programů v Cambridge pro univerzitní studenty – od intenzivních anglických kurzů po roční přípravu na bakalářský, magisterský nebo doktorský program. Něktěří z našich studentů byli přijati na univerzitu v Cambridge.

Zvolte věkovou skupinu

Univerzita Cambridge

Pokud jste si stanovili vysoké akademické cíle, příprava na anglickou univerzitu v Cambridge je skvělý první krok. Následujte slavné akademiky, jako byli Charles Darwin nebo Stephen Hawking, a studujte na University of Cambridge. Nabízíme mnoho možností a studijních programů, ze kterých si vždy vyberete. Záleží jen na Vašich potřebách a přáních – některé naše přípravné programy zaručují získání kreditů, jiné zase záruku přijetí na univerzitu v Cambridge a nebo kteroukoliv jinou univerzitu v rámci Anglie.

Příprava na budoucnost

Studium univerzity je výzva, a to zvláště tehdy, vyberete-li si studium v jazyce, který není Váš rodný. Je to velký závazek ve více směrech, ale když se do toho jednou pustíte, uděláte vše proto, abyste byli úspěšní. Pokud se zapíšete na přípravný kurz na univerzitu v Cambridge, je to jeden z kroků, jak se postavit výzvě studovat na anglické univerzitě. Budete pracovat na své akademické slovní zásobě, zlešíte se v komunikačních dovednostech a pro studium na University of Cambridge získáte potřebnoou jistotu.