Studium a práce v zahraničí

Láká Vás práce a studium v zahraničí? Je pro Vás zahraničí určitým typem výzvy? Tak potom jste tu správně!  Existuje hned několik možností, jak práci a studium v zahraničí zkombinovat.

Získejte cenné zkušenosti

Studium a práce v zahraničí jsou záležitosti, které stoprocentně udělají Váš životopis atraktivnější. Zahraniční zkušenost je v dnešní době jedním ze zásadních faktorů, který Vám může pomoci ve Vaší budoucí kariéře. Naučíte se používat cizí jazyk v praxi, poznáte nové přátele z celého světa, získáte cenné kontakty a díky každodennímu využívání jazyka jak ve škole, tak v práci i běžném životě, se v jazykových dovednostech zkrátka zocelíte a ve využívání jazyka se rychle stanete sebejistí.

Práce bez znalosti cizího jazyka v zahraničí je velice obtížná, proto Vám doporučujeme zkombinovat Váš pobyt v zahraničí se studiem. Můžete se zúčastnit EF jazykového programu nabízejícího kombinaci studia jazyků a zahraniční stáže ve firmách. Nebo si můžete například najít práci z pohodlí Vašeho domova a před odjezdem do zahraničí se zapsat na zahraniční jazykový kurz. Láká Vás Miami? Nebo byste raději navštívili Sydney nebo Singapur? S EF je vše možné!

Od studia k práci v Anglii

Největší zájem je o studium a práci v Anglii. Od studia v Anglii je to již jen malý krůček do velkých mezinárodních firem, kde je znalost angličtiny, případně druhého cizího jazyka, klíčová. Pokud se rozhodnete studovat v zahraničí, máte velkou šanci projít výběrovým řízením a uplatnit se na trhu práce. Zaměstnavatelé kladou velký důraz na zahraniční zkušenosti a vaši motivaci. V Anglii - a obzvlášť v Londýně - můžete navštěvovat různé workshopy a MeetUpy, kde se dozvíte novinky z oboru od managerů z velkých firem. Můžete začít pracovat na stáži, které jsou z většiny v Anglii placené, nabrat znalosti v oboru a následně nastoupit na plný úvazek. Práce v Anglii vám obohatí životopis, rozšíří obzory a nastartuje vaši kariéru ohromným způsobem.

Kontaktujte nás

Objednejte si zdarma náš katalog a domluvte si osobní schůzku. Společně zjistíme, co Vám bude nejlépe vyhovovat a naplánujeme Vaši budoucnost. Studium a práce v zahraničí se díky nám stane pro Vás snadnějí dostupná.

Budoucnost v EF Education First

Pokud se zajímáte především o práci v zahraničí, podívejte se i na nabídku práce v EF Education First! Nabízíme atraktivní pracovní pozice po celém světě. Staňte se důležitou součástí EF!Programy

16+ let
2-24 týdnů

Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 7 jazyků a 46 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.

Destinace: Velká Británie, Spojené státy americké, Irsko, Kanada, Malta, Jihoafrická republika, Austrálie, Nový Zéland, Čína, Kostarika, Francie, Německo, Itálie, Japonsko, Singapur, Španělsko
16+ let
6/9/11 měsíců

Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.

Destinace: Velká Británie, Spojené státy americké, Irsko, Kanada, Malta, Jihoafrická republika, Austrálie, Nový Zéland, Francie, Německo, Itálie, Kostarika, Čína, Singapur, Japonsko, Španělsko
Pro firmy, školy a vládu

Specializované jazykové vzdělávání pro podnikatele, firmy, školy a vládu, jehož výsledky jsou vidět.

50 LET ZKUŠENOSTÍ

Od roku 1965 EF nastavuje standardy zahraničního vzdělávání. Neustále inovujeme, zvyšujeme kvalitu, bezpečnost a stavíme na důvěře s nejvíce repektovanými univerzitami a vzdělávacími institucemi.

50
Let zkušeností v mezinárodním vzdělávání
26
Akreditací a ocenění mezinárodními společnostmi
400+
Škol a cestovních kanceláří na světě
Akreditace, povolení, spolupráce:

Katalog zdarma

Objednejte si katalog zdarma o dozvíte se více informací o možnostech studia s EF

Zvolte
  • Zvolte
  • Jazykové kurzy v zahraničí
    16+ let
  • Akademické programy v zahraničí
    16+ let
  • Corporate Language Learning