Průvodce programy
filtr

Jazykové kurzy angličtiny

Na světě existují běžné kurzy angličtiny v zahraničí, ale existují také skvělé kurzy angličtiny v zahraničí. Kolik času už jste promarnili tím, že jste chodili například na intenzivní kurz angličtiny, který jednoduše nefungoval? Naše zahraniční kurzy angličtiny Vám otevřou nové obzory. S vysokým důrazem na komunikaci, na vyspělé technologie a na dlouhodobě zkušené lektory, Vás naučíme mluvit a jednat v anglickém jazyce plynně a sebevědomě.
výsledky

Kurzy angličtiny v zahraničí

Sníte o potulování se po ulicích New Yorku? Neno o šnorchlování v Great Barrier zálivu v Austrálii? A co třeba lvi, chtěli byste je vidět na vlastní oči? Naše zahraniční kurzy angličtiny nabízejí život v odlišných kulturách a zdokonalování Vašich jazykových dovedností v jednom. A nejen to, anglický kurz v zahraničí znamená poznání nových přátel z celého světa. Naše anglické kurzy jsou pro všechny studenty zkušeností, na kterou nikdy nezapomenou.

Mezinárodní úspěch

Není žádným tajemstvím, že umění dorozumět se anglicky je základem pro dnešní obchod, politiku a kulturu. Naše zahraniční kurzy angličtiny Vás nejen naučí mluvit anglicky, kdy se Vaše komunikační dovednosti přiblíží až k rodilým mluvčím, ale naučí Vás také chování a organizaci sebe sama pro budoucí úspěšné jednání se zahraničními klienty a obchodními partnery. Nabízíme zahraniční anglické kurzy v zemích po celém světě, od USA přes Austrálii, Maltu až Jihoafrickou republiku. V nabídce EF jsou mimojiné i anglické kurzy, které můžete využívat z domova, pokud zrovna nemáte možnosti vycestovat do zahraničí. Pamatujte, že na investici do Vaší budoucnosti je vždy ten správný čas a vy můžete investovat ještě dnes zapsáním se na jeden z našich zahraničních anglických jazykových kurzů.