Naše programy
Filtr

Jazykové kurzy a pobyty v Barceloně

Zlepšete úroveň své španělštiny při poznávání druhého největšího města Španělska. Jazykové kurzy v Barceloně jsou nezapomenutelnou zkušeností, a to právě i díky tomuto rušnému, světovému a historickému městu známému jako oblíbená evropská destinace pro turisty. Naše kurzy na jazykové škole EF v Barceloně pro Vás můžeme ušít přímo na míru dle Vašich osobních představ.

Zvolte věkovou skupinu

Učte se španělsky v Barceloně

Jazykové pobyty v Barceloně zdokonalí Vaši španělštinu a zařídí Vám nezapomenutelné prázdniny ve Španělsku. Barcelona nabízí středozemní kulturu, krásné pláže a pouliční festivaly konající se v průběhu celého roku. Objevte vše, co vám město nabízí, a užijte si svůj studijní pobyt v Barceloně naplno, Barcelona se tak stane jedinečným a nezapomenutelným zážitkem.

Letní jazykové kurzy v Barceloně

Letní kurzy v Barceloně, to jsou prázdniny strávené odlišně. Užijte si studium s novými přáteli z celého světa, učte se španělsky a poznávejte společně Barcelonu. Pokud se zapíšete na naše letní kurzy, Barcelona se Vám vryje do srdce, rozšíříte své obzory a stanete se sebejistým uživatelem španělského jazyka.