Průvodce programy
filtr

Letní jazykové kurzy angličtiny

Prolistuj si naše letní kurzy angličtiny v zahraničí, přihlaš se do letní školy a zlepšuj svou úroveň jazyka za současného užívání si prázdnin v zahraničí. Dvoutýdenní letní intenzivní kurzy angličtiny v Kalifornii nebo letní prázdniny v Londýně, domů se zaručeně vždy vrátíš s novými vyhlídkami a silnou motivací dál se učit a zlepšovat svou úroveň jazyka.
výsledky

Letní kurzy angličtiny

Každý světový jazyk je ovlivněn mnoha prvky, které ho dělají bohatším. Angličtina je skutečná směs rozdílných vlivů a náš letní jazykový kurz angličtiny Vám dá příležitost zažít tyto vlivy na vlastní kůži. Angličtina je živý a pulsující jazyk ovlivněný nejen starodávnou francouzštinou, němčinou, starověkou řečtinou a latinou, ale také technologiemi a kulturou. Letní kurz angličtiny Vám umožní se do tohoto světového jazyka zcela ponořit. Nezáleží na tom, zda jste zrovna na hodině nebo nakupujete v místním obchodě, angličtina Vás bude stále obklopovat a Vy budete více a více motivovaní k tomu se v tomto jazyce zlepšovat, a to i po skončení letního kurzu.

Zábava o prázdninách

Jen proto, že se chystáte na letní kurzy angličtiny neznamená, že tím přijdete o prázdniny. Náš letní jazykový kurz angličtiny Vás pravděpodobně velice překvapí. Naše letní intenzivní kurzy angličtiny, nebo i ty méně intenzivní, jsou zábavné a pohlcující, vyučování probíhá v malých třídách, což zaručuje individální přístup ke studentům a za několik týdnů se naučíte to, co jinak běžně během celého roku. Když cestujete na nové místo, znamená to neustálé dobrodružství, které Vás mnoho naučí. Naživo uvidíte hory, řeky, jezera nebo pobřeží oceánu. Možná také na vlastní oči uvidíte malebné obchůdky s exotickým jídlem. Budete se moci zúčastnit koncertů nebo jiných party, která vás neskutečne nadchne. A po letních kurzech angličtiny se zaručeně budete vracet domů sebejistější, jako nezávislí anglicky hovořící člověk.