NAŠE ŠKOLY JSOU OTEVŘENY! Zavolejte nám pro informace o aktuální dostupnosti

Programy v čínštině

Čínština se může zdát složitá. EF programy jsou ale skvělou volbou - ve vyučování používáme inovativní výukovou metodu a čínština je poté hned o něco jednodušší. A protože výuka s námi probíhá přímo v Číně, budete mít příležitost mluvit čínsky takřka stále. Nové přátele potkáte jak ve škole, tak i mezi místními. S těmito i dalšími možnostmi si můžete být jisti, že výukové programy EF budou více než efektivní!

Programy v čínštině
EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Čína
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10 - 18 let
2-4 týdny
ve skupině
Tento juniorský program zahrnuje vše - ubytování, stravu, jazykový kurz, každodenní aktivity a dohled od školených EF zaměstnanců.
Destinace: Čína
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

16 - 25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Čína
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + let
1-24 týdnů
Zvyšte své šance na mezinárodní kariéru díky personalizovanému jazykovému kurzu v jednom z největších měst na světě. Určeno pro dospělé a profesionály.
Destinace: Čína

Programy dle oblíbených destinací

EF programy v čínštině

Nebojte se studia čínštiny. Naše čínské studijní programy a výuka čínštiny v zahraničí jsou vytvořeny tak, abyste se naučili maximum, a nezáleží na tom, jak dlouhé studium bude. Ať už v Číně budete několik týdnů nebo několik měsíců, garantujeme Vám veliký jazykový pokrok. A zapsáním se na výuku čínštiny jistě neuděláte žádnou chybu, protože je to jazyk, kterým na světě mluví nejvíce lidí. Nezáleží na tom, jaká je Vaše aktuální úroveň čínštiny, studiem v Číně vždy získáte jistou výhodu. Na nic nečekejte a zapište se na výuku čínštiny ještě dnes.

Studium v Pekingu

Přihlaste se na studium v Pekingu, v hlavním městě Číny, plném politických, kulturních a vzdělávacích aktivit. Objevíte pradávnou historii Číny, která se Vám přímo nabídne – budete žít v Číně a zažívat ji na vlastní kůži! Budete studovat s lidmi z celého světa a navážete nová přátelství. Naši zkušení lektoři Vás povedou studiem a dostanete příležitost poznávat krásy této země, a to díky našim organizovaným exkurzím a dalším aktivitám. Zapište se na výuku čínštiny v zahraničí ještě dnes a přibližte se k poznání ohromující metropole a naučení se čínštiny.