Již více než 50 let jsme jedni z předních poskytovatelů jazykových pobytů a kurzů v Anglii - to jsou jazykové kurzy v živém a pulsujícím Londýně nebo v menších a zase jinak krásných anglických městech. S EF, světovým lídrem v oblasti jazykového vzdělávání, si můžete být jisti, že kurzy angličtiny na jazykové škole EF v Anglii Vám pomohou k plynnému a sebejistému využívání tohoto cizího jazyka. Studijní pobyty v Anglii nabízíme již od roku 1965 – a to už je opravdu velká tradice, co říkáte?

Zvolte věkovou skupinu

EF Jazykové pobyty v zahraničí

16+ let
2-24 týdnů

Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 12 jazyků a 54 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.

Destinace: Velká Británie
Město: Londýn, Cambridge, Oxford, Brighton, Manchester, Bristol, Bournemouth, Eastbourne

EF Jazykový rok v zahraničí

16+ let
6, 9 nebo 11 měsíců

Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.

Destinace: Velká Británie
Město: Londýn, Cambridge, Oxford, Brighton, Manchester, Bristol, Bournemouth, Eastbourne

Jazykové kurzy v Anglii

Kde jinde se lépe naučit anglicky než v přímém domově tohoto krásného jazyka? Shakespeare, Chaucer nebo Isaac Newton – ti všichni nazývali Anglii domovem. Jazykové kurzy v Anglii znamenají učit se anglicky v zemi známých spisovatelů a myslitelů. Není pochyb, že angličtina je také mezinárodním jazykem pro literaturu, vědu, průmysl, technologie i finance. Abyste byli v dnešním globálním světě úspěšní pracující lidé, tak už jako studenti byste měli umět anglicky a kurzy angličtiny v Anglii Vám právě k tomu mohou napomoci. Kurz v Anglii Vám pomůže získat potřebné jazykové dovednosti k tomu, abyste mluvili sebejistě v akademickém, pracovním i sociálním prostředí.

Jazykové kurzy v Anglii od EF Education First jsou:

  • Šité každému na míru
  • Pro všechny jazykové úrovně i věkové kategorie
  • S garantovaným pokrokem o jednu úroveň výš každých 6 týdnů
  • Vysoce akreditované, včetně British Council a Eaquals
  • V moderním prostředí s přátelským personálem
  • Mezinárodní
  • Komunikativní

Jazykové pobyty v Anglii

Anglie představuje mnohem více než bulvární články o královské rodině. Pobyt na jazykové škole v Anglii, to jsou projížďky typickými double-deckery a londýnské památky, jako je Big Ben nebo Piccadilly Circus. Staňte se součástí Anglie a trénujte zde své dorozumívací schopnosti v angličtině. Prožijte odpočinkový víkend v Lake District. Rozluštěte původ Stonehenge. Navštivte Shakespearův domov Stratford nad Avonou. Pobyt v Anglii je skvělou příležitostí, jak zdokonalit Vaše anglické jazykové dovednosti a při tom poznat tuto odlišnou a překrásnou zemi.

Vybírejte z 8 prestižních jazykových škol EF:

<