Kdo jsme

V EF Education First věříme, že svět je lepší, když se lidé snaží jeden druhému porozumět. Od roku 1965 EF pomohlo milionům lidí poznat nová místa, zažít nové kultury a dozvědět se nové věci o světě a o sobě.

Otevíráme svět prostřednictvím vzdělávání

Naše zážitkové vzdělávací programy – zaměřené na jazyk, cestování, kulturní výměnu a akademické studium – pomáhají proměnit sny v příležitosti pro lidi všech věkových skupin i národností.

Chcete se dozvědět více o našich programech? Navštivte naše programy zde.

Akademické studium

Středoškolské, vysokoškolské a posgraduální vzdělání

Nabízíme studijní programy na střední a vysoké škole a na postgraduální úrovni. Studenti, kteří navštěvují naše školy, absolvují s přednostním přijetím na nejlepší univerzity světa. Jsme také sdruženi s Hult International Business School, která je známá svými vysoce hodnocenými MBA a bakalářskými programy.

Vzdělávací cestování

Přeměňte svět ve svou učebnu

EF vede profesionální prohlídky s průvodcem po největších světových památkách a krajinách. Itinerář lze přizpůsobit potřebám učitelů a studentů na jakékoli úrovni, ať už jde o základní, střední nebo vysokou školu. Vytváříme také dobrodružství a aktivní dovolené pro severoamerické zákazníky všech věkových kategorií a zájmů.

Naučte se jazyk

Mluvte se světem v 10+ jazycích

Jazykový kurz EF vám může pomoci mluvit se světem v angličtině a v dalších široce používaných jazycích. Máme plně akreditované školy v nejzajímavějších městech světa a také English Live – největší online školu angličtiny na světě.

Kulturní výměna

Poznejte život jako místní

Naše výměnné programy poskytují mladým dospělým příležitost zažít Ameriku jako místní, nikoli jen jako turista. Hostitelské rodiny poskytují bezpečný a spolehlivý domov v typických amerických komunitách pro naše středoškolské studenty, kteří se rozhodnout studovat rok v zahraničí.

Globální dosah

Naše rozsáhlá celosvětová přítomnost – díky našim zaměstnancům a lokalitám v časových pásmech po celém světě – znamená, že EF nikdy nespí...

1965

Založeno ve Švédsku

100+

Zemí/Regionů

646+

Kanceláří a škol

Historie prvenství v oboru

V roce 1965 přivedl Bertil Hult skupinu švédských studentů do Brightonu v Anglii. Myšlenka byla jednoduchá – studenti by se naučili angličtinu během cestování o prázdninách. O více než 50 let později si miliony lidí prostřednictvím EF vytvořily svou vlastní příležitost.

 1. 1965
  Bertil Hult přichází s konceptem cestování v anglickém jazyce
 2. 1970’s
  Vládní deregulace letecké dopravy umožňuje masovou turistiku. EF otevírá na mnoha nových trzích a nabízí programy, jako je kulturní výměna pro středoškolské studenty
 3. 1980’s
  EF zahajuje vzdělávací cesty v USA a poprvé poskytuje vzdělávací služby pro olympijské hry na Letních olympijských hrách v Soulu roku 1988
 4. 1990's
  Internet se stává veřejně dostupným a EF zakládá největší online jazykovou školu na světě
 5. 2000's
  EF otevírá vysokoškolské programy a mezinárodní internátní školy
 6. 2010's
  EF a Univerzita Cambridge spolupracují na výzkumu jazykového vzdělávání a EF a OSN spolupracují na vytvoření společného globálního programu letní školy
 7. 2020's
  EF se vrhá do budoucnosti rychlým rozšiřováním inovací v hybridním učení a zároveň se zavazuje k historické uhlíkové neutralitě
 8. 2023
  Jsme hrdí, že jsme oficiálním dodavatelem jazykových školicích služeb pro Rugby World Cup France 2023.

EF vliv

V EF usilujeme o to změnit svět k lepšímu. Naše programy pomáhají bojovat proti předsudkům, podporují empatii a vytvářejí lepší porozumění po celém světě.

Práce v EF

Pokud je cestování po světě, dláždění si vlastní cesty a působení na okolí kariéra, kterou si pro sebe představujete, jste typem člověka, kterého hledáme.

Kariéra u EF spojuje podporu a příležitosti velké organizace s duchem a energií malé společnosti. Hledáme myslitele a realizátory – kreativní, spolupracující a motivované lidi, kteří jsou nadšení ze vzdělávání, komunikace a cestování.

Další možnosti

Novinky ze světa EF

Vyhledejte si naše pobočky

Spojte se s některou z našich poboček, ať už místní nebo světovou, a zjistěte, jak daleko vás EF může zavést