Zdarma testy jazykových znalostí

Zkontroluj svou úroveň v osmi světových jazycích.
Výsledky dostaneš za pár minut.

Pochop svou úroveň jazyka

Využij naše rychlé jazykové testy, abys měl představu o své úrovni ve všech jazycích, které se učíš. Každý kvíz ti zabere méně než 15 minut.

- Objektivně si změř svou jazykovou úroveň

- Otestuj se až v osmi světových jazycích

- Výsledky dostaneš okamžitě

Často kladené otázky

Jazykové testy jsou nástroje na měření úrovně znalosti jazyka, který se právě učíš. Existují různé kategorie jazykových testů, včetně testů obecných dovedností, vstupních testů před jazykovým kurzem a závěrečných testů po dokončení kurzu.

Jazykové testy mohou také hodnotit různé dovednosti, včetně porozumění mluvenému slovu, čtení, mluveného projevu, psaní, slovní zásoby a gramatiky.

Společný evropský referenční rámec pro jazyky, nebo také CEFR, definuje šest širokých jazykových úrovní na základě souboru tvrzení o tom, co umíš na každé úrovni. CEFR je nejběžnější referencí pro úroveň jazyka používanou v Evropě.

Svou úroveň podle CEFR v konkrétním jazyce můžeš zjistit tím, že složíš jazykový test, který je s CEFR sladěn. Tvoje skóre v tomto testu ti bude uděleno v termínech úrovní CEFR A1, A2, B1, B2, C1 a C2.

Jazykové testy jsou více či méně přesné v závislosti na řadě faktorů: designu testu, délce, úplnosti a chování testujícího se.

Úroveň přesnosti, kterou potřebuješ pro jazykový test, závisí na tom, co plánuješ se svým skóre dělat. Univerzity, které rozhodují o přijetí, obvykle vyžadují velmi přesné jazykové testy, jako je TOEFL nebo IELTS. Jazykový student možná jen chce získat představu o své jazykové úrovni, aby věděl, zda dělá pokroky. Pro tento účel je lepší absolvovat test, který měří pokrok v kurzu, který sleduješ.

Nejlepší způsob, jak se připravit na jazykový test, je zlepšit své jazykové dovednosti. Na obecné jazykové testy s nízkými následky nepotřebuješ žádnou konkrétnější přípravu. Pokud ale budeš platit za složení důležitého jazykového zkoušky, možná budeš chtít absolvovat přípravný kurz, abys dosáhl maximálního skóre na první pokus. Přípravné kurzy na jazykové testy obvykle trvají 8 až 12 týdnů.

O EF

Na čele inovací v jazykovém vzdělávání, už od roku 1965.

55+ let

Zkušenosti s jazykovými kurzy v zahraničí

600+

Školy a kanceláře EF

100+

Země s přítomností EF