Zpět ke všem testům

Test ze španělštiny

Zdarma španělský kvíz na 15 minut. Okamžité výsledky.

Test úrovně španělštiny

Tento 15minutový test španělštiny odhadne tvou úroveň španělštiny od začátečníka po pokročilého. Místo toho, aby se soustředil jen na gramatiku nebo slovní zásobu, tento kvíz se zaměřuje na každodenní komunikaci ve španělštině.

- Rychlý kvíz ze španělštiny. Okamžité výsledky.

- Zjisti svou úroveň od začátečníka po pokročilého.

- Sdílej své skóre s přáteli.

Vyplň kvíz

Pochopení tvé úrovně španělštiny

Tvůj stupeň španělštiny je jedinečný pro tebe, tvou učební zkušenost a způsob, jakým španělštinu používáš v každodenním životě (pokud ji používáš). Vykonání testu ze španělštiny je jednoduchý způsob, jak získat představu o tvé úrovni španělštiny, ale je důležité si uvědomit, že žádný test nemůže plně změřit složitost tvého individuálního profilu. Sestavení seznamu věcí, které chceš být schopný dělat ve španělštině (dělat prezentace, cestovat do zahraničí, číst knihy atd.), může být dalším způsobem, jak se podívat na tvou úroveň španělštiny. Kromě testu ze španělštiny může seznam cílů stát základem tvých studijních plánů španělštiny do budoucna.

Připraven na španělský test?

Budeš odpovídat na otázky s výběrem z více možností.

Vyhraď si 15 minut bez rušení.

Najdi si tiché místo, kde se budeš moci soustředit.

Prosím, nejprve se poděltě o pár detailů

O EF

Na čele inovací v jazykovém vzdělávání, už od roku 1965.

55+ let

Zkušenosti s jazykovými kurzy v zahraničí

600+

Školy a kanceláře EF

100+

Země s přítomností EF

Často kladené otázky

Rychlý způsob, jak zkontrolovat svoji úroveň španělštiny, je udělat si španělský test online. Tyhle kvízy bývají obvykle zdarma. Pokud potřebuješ španělský jazykový certifikát pro práci nebo studium, budeš muset složit placenou španělskou zkoušku, jako je DELE. Můžeš taky požádat někoho, kdo dobře mluví španělsky, aby ti pomohl zkontrolovat tvoji úroveň španělštiny, ale pokud to není učitel, bude ti moci dát jen hrubou představu.

Existuje spousta způsobů, jak změřit tvou úroveň ve španělštině. Nejzřejmější je samozřejmě složit španělský test, ale existují i další metody. Můžeš si vést deník, do kterého si zapisuješ své cíle, studium a úspěchy. Můžeš pravidelně mluvit s rodilým mluvčím španělštiny a požádat ho, aby ti pomohl sledovat tvůj pokrok. A nakonec, můžeš se zapsat na kurz španělštiny, během kterého tvůj učitel bude sledovat tvůj pokrok.

CEFR je nejběžnější standard pro měření úrovní ve španělštině. Má 6 úrovní rozdělených do 3 širokých pásem (A, B, C) od základní až po pokročilou úroveň. Na základní úrovni můžeš mluvit španělsky o každodenních tématech. Tato úroveň je dostatečná pro cestování do země, kde se mluví španělsky, jako turista. Na střední úrovni můžeš vyjadřovat pochybnosti a obavy, vyprávět příběhy a argumentovat, zvláště na známá témata. Střední úroveň je dostatečná pro mnoho pracovních pozic ve španělštině. Na pokročilé úrovni můžeš komunikovat ve španělštině s lehkostí, i když je téma neznámé.

Nejlepší španělská zkouška pro tebe závisí na tvých potřebách. Pokud tě zaměstnavatel nebo organizace žádá, abys prokázal svou úroveň španělštiny, obvykle určí, kterou zkoušku musíš složit. Nejčastěji uznávanými španělskými zkouškami jsou DELE, SIELE a CELU. Ale žádná z těchto zkoušek nemusí být pro tebe ta pravá. Všechny stojí peníze a musí se naplánovat měsíce dopředu. Pokud nejsi nucen složit standardizovanou zkoušku, nejlepší španělský test pro tebe může být jedna z bezplatných online možností.