Jazykové kurzy a pobyty na Maltě

Jazykové kurzy a pobyty na Maltě
4.9
772
(772 hodnocení)
4.9

Jazykové pobyty na Maltě – existuje něco lepšího? Tento půvabný ostrov ve Středozemním moři je lákadlem pro mladé a dokonalou destinací pro všechny ty, kteří by rádi spojili studium angličtiny s nezapomenutelnou dovolenou na Maltě. Naše jazykové kurzy na Maltě jsou perfektní příležitostí pro zkombinování prvotřídní výuky jazyka s oslnivým maltským stylem života.

Jazykové kurzy a pobyty na Maltě

Jazykové kurzy a pobyty na Maltě

Katalog zdarma

Najít program

EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10-14 let
2-24 týdnů
Naučte se cizí jazyk v zahraničí a vycestujte na all inclusive kurz ve skupince studentů v doprovodu EF vedoucího nebo na individuální kurz s flexibilní délkou.
Destinace: Malta
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14-25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Malta
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + let
1-24 týdnů
Zvyšte své šance na mezinárodní kariéru díky personalizovanému jazykovému kurzu v jednom z největších měst na světě. Určeno pro dospělé a profesionály.
Destinace: Malta
EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Malta
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

50 + let
2-24 týdnů
Take time for yourself with our language courses abroad designed for adults aged 50+. Enjoy varied lessons, and activities specially catered to your interests.
Destinace: Malta

Výhody jazykového pobytu na Maltě s EF Education First:

  • Moderně vybavená škola se nachází v centru města
  • Komunikativní výuka
  • Mezinárodní standardy uznávané celosvětově
  • Úspěšní absolventi získají na konci pobytu mezinárodní certifikát
  • Kompletní servis před, během i po jazykovém pobytu

Kurzy angličtiny na Maltě

Proč je pro jazykové kurzy Malta tím ideálním místem? Kde jinde si studenti dopřejí příjemné letní teploty po celý rok, poznají malebnou krajinu a ponoří se do místní fascinující historie? Mezi nejkrásnější místa na ostrově patří kromě četných rybářských vesniček i bílé písečné pláže, rozsáhlé skalnaté zátoky, stejně jako historické chrámy a zříceniny. Součástí jazykového pobytu na Maltě jsou i sportovní aktivity jako vodní lyže, plachtění, surfování a potápění.

Jelikož Malta kdysi patřila pod anglické impérium, je na ostrově úředním jazykem kromě maltštiny také angličtina. V rámci Vašeho jazykového pobytu získáte cenné zkušenosti a možnost procvičovat si angličtinu přímo s rodilými mluvčími.

Katalog zdarma: průvodce destinacemi, ceny a začátky kurzů, aktuální nabídka.

Jazykové pobyty v EF Malta – víc než jen jazykový kurz

Studium angličtiny na Maltě nabízí ten správný mix učení a zábavy. Prvotřídní výuka anglického jazyka na moderních jazykových školách EF je však tou nejdůležitější částí každého jazykového pobytu na Maltě. Naši vyškolení učitelé Vás budou na tomto strhujícím pobytu doprovázet a pomohou Vám dosáhnout Vašich cílů a postarají se o to, abyste naučenou látku obratem využili i v praxi. Tato učební metoda zaručuje okamžitý úspěch.

Jazykové kurzy Malta zároveň nabídnou pestrý volnočasový program, organizovaný pracovníky naší maltské jazykové školy. Objevte společně se svými spolužáky z celého světa Modrou lagunu na ostrově Comino, podnikněte cestu plachetnicí okolo sousedního ostrova Gozo nebo se prostě ponořte do pulzujícího nočního života na Maltě.

Tak na co ještě čekáte? Informujte se o našich jazykových pobytech na Maltě a vyberte si ten pravý pro Vás. EF jazyková škola Malta se postará o to, aby si studenti svůj pobyt užili a nikdy na něj nezapomněli.

Výuka angličtiny na Maltě

Už dlouho přemýšlíte o jazykovém kurzu, díky kterému byste se naučili pořádně anglicky a poznali nové lidi? Chcete studovat v cizině? Tak mrkněte na kurz angličtiny v EF Malta, kde Vás naučíme nejen psát a číst v tomto cizím jazyce, ale především komunikovat a rozmluvit se.

Naše kurzy se navíc konají na malebném ostrově, takže jedinečná atmosféra je zaručena. Malta je skvělým místem, kde si můžete rapidně vylepšit své jazykové znalosti, a to během poměrně krátké doby. Lekce anglického jazyka se konají hned po ránu, kdy mají studenti nejvíce energie a chuti do učení, odpoledne je pak čekají různé volnočasové aktivity na uvolnění. Jedná se tedy o dokonalé spojení jazykového kurzu, odpočinku a dobrodružství.

Tento vyvážený program Vám umožní soustředit se plně na učivo a procvičovat cizí jazyk efektivně. Výuka angličtiny na Maltě Vám dále umožní poznat místní kulturu a zvyky. Místní obyvatelé jsou velmi vstřícní a rádi se s Vámi dají do řeči. Je jedno, jestli se právě nacházíte na trhu, v baru nebo na ulici, Maltézané jsou neskutečně přátelští lidé a rádi jsou v kontaktu s cizinci a návštěvníky jejich země. Díky spojení teorie s praxí si můžou být studenti jistí, že z Malty odjedou nejen plni nových zážitků, ale také vybaveni perfektní angličtinou. 

Jazykové kurzy v EF Malta – cena

Zajímá Vás, kolik takový jazykový pobyt na Maltě stojí? Pak není nic snazšího, než si pročíst naši brožuru zdarma, kde se dozvíte cenu jednotlivých kurzů a pobytů. Ceny se liší dle délky a typu pobytu.

Pokud jste se již rozhodli zúčastnit se jednoho z námi nabízených jazykových kurzů na Maltě, pomůžeme Vám vybrat ten pravý. V nabídce jsou jak kratší kurzy, tak několikatýdenní pobyty, které Vás připraví na zkoušky jako TOEFL nebo IELTS. Maximální možná délka pobytu je 52 týdnů.

Délku pobytu si ale můžete dle libosti upravit a nastavit tak, jak Vám jen vyhovuje. Studium angličtiny na Maltě je určeno pro všechny úrovně jazyka, od začátečníků, přes středně pokročilé, až po pokročilé studenty. U nás budete v dobrých rukou, EF jazyková škola Malta se totiž postará o profesionální výuku anglického jazyka i o zábavný odpolední program.

Obsahem kurzu může být kromě základní gramatiky a slovní zásoby také byznys angličtina nebo angličtina pro cestovní ruch. Je jen na Vás, co Vás zajímá a co si přejete do kurzu zaintegrovat. Angličtina na Maltě Vás bude bavit!

Studium angličtiny na Maltě – plníme sny

Malta je nádherný ostrov ve Středozemním moři, který doslova žije. Angličtina je rodným jazykem Maltézanů, takže budete mít možnost učit se tento jazyk přímo v anglickém prostředí.

Tento ostrov nabízí pro každého něco: vedle starobylých městeček a přístavů tu studenti najdou i slunečné pláže, kde mohou trávit svůj volný čas. Malta je synonymem zábavy, konají se tu kulturní akce a večírky, takže se tu nikdo nudit nebude. Malta je zkrátka snem každého cestovatele a milovníka historie.

Studentská města St. Julians a Sliema jsou ideálním místem na nákupy. Kromě toho to tu o víkendu žije a bary mají otevřeno až do ranních hodin. Skvělá možnost poznat nové lidi a procvičit si jazyk.

Ostrov Malta se bude líbit i milovníkům přírody. Lákavá procházka po ostrově Gozo nebo vodní sporty ve Zlaté zátoce – to vše a mnohem víc tento překrásný ostrov nabízí svým návštěvníkům. Každý si tu zkrátka příjde na své. Účastníci našeho EF kurzu si oblíbili exkluzivní EF Beach Club, kde máš možnost se po výuce slunit do sytosti.

Jazyková škola EF Malta – cesta k úspěchu

Už jste si prohlédli naši brožuru se všemi nabízenými pobyty v této překrásné destinaci? Pokud si stále ještě nevíte rady, rádi Vám řekneme něco blíž k ubytování na ostrově. Máte možnost si vybrat mezi autentickým ubytováním u místní hostitelské rodiny a ve studentské rezidenci, přičemž každá z možností má něco do sebe a v obou případech máš zaručen kontakt s rodilými mluvčími nebo ostatními studenty.

Vyberte si jednu z našich akreditovaných škol v St. Julians, Sliema nebo St. Paul’s Bay a poznejte nové kamarády z celého světa. Všechny EF jazykové školy jsou moderně vybaveny a leží v centru města, jen pár minut chůze od pobřeží. 

Díky našim špičkovým učitelům, systému výuky zaměřenému na komunikaci, multimediální výuce a výuce v malých skupinách se naučíte jazyk dokonale. Myslete na svou budoucnost a investujte do svého vzdělání s EF.  

Pro kurz angličtiny Malta představuje ideální místo. Studujte na maltézském ostrově, poznejte spoustu nových přátel a získejte nové zkušenosti, které se Vám budou v životě hodit. 

Proč EF?

Důvěra

Máme více než 50 let zkušeností a naše pověst je světově uznávaná

Propojení

Vzdělávejte se se studenty z více než 100 zemí.

Přizpůsobte si

Prozkoumejte svět prostřednictvím našich programů ve více než 50 světových destinacích.

Dosáhněte

Učte se rychleji a komplexněji s EF Method.

EF po celou cestu

Naše vlastní školy a kanceláře po celém světě zajišťují výjimečné zákaznické služby.

Mezinárodně akreditováno

Náše odbornost samotné výuky i přístup k výuce je globálně uznáván.