NAŠE ŠKOLY JSOU OTEVŘENY! Zavolejte nám pro informace o aktuální dostupnosti

Jazykové pobyty v Brightonu

Jazykové kurzy a pobyty v Brightonu jsou skvělou příležitostí, jak zlepšit Vaše schopnosti domluvit se anglicky při současném užívání si volných chvil na nejlepších plážích v Anglii. Naše jazykové kurzy v Brightonu využívají ve výuce moderní technologie a vlastní patentovaný vzdělávací systém EFEKTA, což zaručuje, že se anglicky naučíte efektivně a ve velice rychlém čase. Naše jazyková škola Brighton nabízí tolik zajímavých kurzů, že nebude jednoduché si vybrat.

Jazykové pobyty v Brightonu

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Velká Británie
Město: Brighton

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Velká Británie
Město: Brighton

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + let
1-24 týdnů
Zvyšte své šance na mezinárodní kariéru díky personalizovanému jazykovému kurzu v jednom z největších měst na světě. Určeno pro dospělé a profesionály.
Destinace: Velká Británie
Město: Brighton

Jazykový pobyt v Brightonu

Jazykové pobyty v Brightonu a život na jižním pobřeží Anglie jsou tou nejlepší cestou, jak se naučit anglicky. Dejte si pravý anglický čaj, zahrajte si kriket a za pár dní se velice jednoduše zapojíte do života s místními obyvateli. Studijní pobyt v Brightonu je opravdu skvělou cestou, jak se naučit anglicky.

Letní kurzy v Brightonu

Letní kurzy v Brightonu jsou skvělou příležitostí, jak zdokonalit Vaši angličtinu. Naše letní kurzy v Brightonu jsou určeny pro mládež, starší studenty i dospělé. Bez ohledu na to, jaký konkrétní studijní program si vyberete, budete velice mile překvapeni, kolik zábavy se dá užít na letním kurzu ve městě Brighton.