NAŠE ŠKOLY JSOU OTEVŘENY! Zavolejte nám pro informace o aktuální dostupnosti

Programy v italštině

Pokud se chcete učit italsky se studenty z celého světa, zkušenými lektory a pestrými volnočasovými aktivitami, které Vás zcela ponoří do reálného italského života, jste tu zcela správně. EF programy italštiny v zahraničí s námi všechny tyto možnosti nabízí. Budeme se na Vás těšit v naší italské škole EF v Římě!

Programy v italštině
EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Itálie
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10 - 18 let
2-4 týdny
ve skupině
Tento juniorský program zahrnuje vše - ubytování, stravu, jazykový kurz, každodenní aktivity a dohled od školených EF zaměstnanců.
Destinace: Itálie
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

16 - 25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Itálie
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + let
1-24 týdnů
Zvyšte své šance na mezinárodní kariéru díky personalizovanému jazykovému kurzu v jednom z největších měst na světě. Určeno pro dospělé a profesionály.
Destinace: Itálie

Programy dle oblíbených destinací

EF programy v italštině

Naše EF programy italštiny vám pomůžou zdokonalit tento jazyk a zároveň poznáte krásnou zemi Itálii. Většinu času během výuky strávíte mluvením a poslechem, abyste se co nejrychleji stali v komunikaci jistými. Výuka italštiny v zahraničí může probíhat tolika různými způsoby – výběr je z několika délek pobytů a intenzit a vždy najdete takový kurz, který bude vyhovovat Vašim představám. Výuka italštiny probíhá s ostatním studenty z celého světa, se kterými díky našemu programu budete poznávat Itálii ze všech úhlů. Podívejte se na naše italské programy a naplánujte si ihned své dobrodružství!

Proč studovat italštinu?

Výuka italštiny Vám může otevřít dveře do světa. Jazyk pochází z latiny, což byla také matka španělštiny, francouzštiny nebo rumunštiny. Pokud se budete učit italsky, naučení se těmto ostatním jazykům pak bude mnohem lehčí. Výuka italštiny v zahraničí Vám také pomůže poznat Itálii nejen jako pouhý návštěvník. Učením se italštiny v zahraničí poznáte tamní kulturu a zažijete italský život na vlastní kůži. Zažijete zkrátka to, co běžní turisté během krátké návštěvy nepoznají, a to jak prakticky (můžete cestovat, jak se Vám jen zlíbí), tak i z jiného úhlu (sami si přečtete italské noviny, popovídáte si s místními a mnoho dalšího).