Máme otevřeno - EF záruka bezpečné výuky během pandemie Covid-19
EF Příprava na Master
EF Příprava na Master

EF Příprava na Master

Získejte garantovaný vstup do vysoce hodnoceného magisterského programu.

Charakteristika
Program EF Příprava na Master je ideální pro nerodilé anglické a německé mluvší, kteří chtějí vstoupit do postgraduálního studijního programu na mezinárodní univerzitě ve Velké Británii, USA, Kanadě, Austrálie nebo Německu. Osvojíte si všechny jazykové a akademické dovednosti potřebné pro postgraduální studium a zvýšíte si sebevědomí, abyste ve zvoleném oboru uspěli.

Personalizovaný program
Studujte 6, 9 nebo 11 měsíců a vyberte si z akademických předmětů, jako je např. mezinárodní obchod, marketing, právo,umění a design a mnoho dalších. Během programu si osvojíte potřebné jazykové, výzkumné a studijní dovednosti, které Vám pomohou uspět v náročném akademickém prostředí. Specializované třídy modulů v kombinaci s přípravou na zkoušky IELTS, TOEFL, GMAT a GRE Vám pomohou připravit se na postgraduální studium.

EF Learning Guarantee
EF záruka učení
Jsme si natolik jistí, že Vám naše metoda pomůže dosáhnout maximálního pokroku, že se za to zaručíme. Zúčastněte se všech vyučovacích hodin, vypracujte všechny domácí úkoly a každých šest týdnů postoupíte o jednu jazykovou úroveň – v případě, že se tak nestane, budete studovat zadarmo, dokud se Vám to nepodaří.