Pár posledních míst na žáří 2024 - zavolejte nám pro více informací.
EF Příprava na Master
EF Příprava na Master

EF Příprava na Master

Získejte garantovaný vstup do vysoce hodnoceného magisterského programu.

Charakteristika
Program EF Příprava na Master je ideální pro nerodilé anglické a německé mluvší, kteří chtějí vstoupit do postgraduálního studijního programu na mezinárodní univerzitě ve Velké Británii, USA, Kanadě, Austrálie nebo Německu. Osvojíte si všechny jazykové a akademické dovednosti potřebné pro postgraduální studium a zvýšíte si sebevědomí, abyste ve zvoleném oboru uspěli.

Personalizovaný program
Studujte 6, 9 nebo 11 měsíců a vyberte si z akademických předmětů, jako je např. mezinárodní obchod, marketing, právo,umění a design a mnoho dalších. Během programu si osvojíte potřebné jazykové, výzkumné a studijní dovednosti, které Vám pomohou uspět v náročném akademickém prostředí. Specializované třídy modulů v kombinaci s přípravou na zkoušky IELTS, TOEFL, GMAT a GRE Vám pomohou připravit se na postgraduální studium.

EF Learning Guarantee
EF záruka učení
Každých šest týdnů* postoupíte o jednu úroveň kurzu, když budete navštěvovat všechny své kurzy a dokončíte každý úkol, můžete se pohybovat rychleji v závislosti na Vašem přístupu. Naše metoda Vám zaručí maximální pokrok – jinak budete studovat zdarma, dokud to neuděláte. *To se může lišit pro jiné jazyky než angličtina