Máme otevřeno - EF záruka bezpečné výuky během pandemie Covid-19
EF Příprava na Master
EF Příprava na Master

EF Příprava na Master

Získejte garantovaný vstup do vysoce hodnoceného magisterského programu.

Charakteristika
Program EF Příprava na Master je ideální pro nerodilé anglické a německé mluvší, kteří chtějí vstoupit do postgraduálního studijního programu na mezinárodní univerzitě ve Velké Británii, USA, Kanadě, Austrálie nebo Německu. Osvojíte si všechny jazykové a akademické dovednosti potřebné pro postgraduální studium a zvýšíte si sebevědomí, abyste ve zvoleném oboru uspěli.

Personalizovaný program
Studujte 6, 9 nebo 11 měsíců a vyberte si z akademických předmětů, jako je např. mezinárodní obchod, marketing, právo,umění a design a mnoho dalších. Během programu si osvojíte potřebné jazykové, výzkumné a studijní dovednosti, které Vám pomohou uspět v náročném akademickém prostředí. Specializované třídy modulů v kombinaci s přípravou na zkoušky IELTS, TOEFL, GMAT a GRE Vám pomohou připravit se na postgraduální studium.

EF Learning Guarantee
EF záruka učení
Jsme si natolik jistí, že Vám naše metoda pomůže dosáhnout maximálního pokroku,<br/> že se za to zaručíme. Zúčastněte se všech vyučovacích hodin, vypracujte všechny domácí úkoly a každých šest týdnů postoupíte o jednu jazykovou úroveň – v případě,<br/> že se tak nestane, budete studovat zadarmo, dokud se Vám to nepodaří.