Pár posledních míst na žáří 2024 - zavolejte nám pro více informací.
Pre-MBA program EF
Pre-MBA program EF

Pre-MBA program EF

Získejte znalosti nutné pro dosažení úspěchu v postgraduálním studiu
30/32 Lekcí/týden
(1 lekce/40 minut)
  • Délka:
    6/9/11 měsíců
  • Začátek:
    Leden/duben/červen/září
Vstupní požadavky:
bakalářský titul (či jeho ekvivalent), v ideálním případě 2 roky pracovních zkušeností

 

Charakteristika programu:
Osvojte si znalosti, které jsou nezbytným kritériem v náročném anglicky či německy mluvícím prostředí, a připravte se na zkoušky vyžadované pro přijetí do MBA programu na vysoké škole. Výuka je navržena tak, aby maximalizovala Váš jazykový pokrok. Soustředí se na akademickou angličtinu, rozšiřování vědomostí v oblasti podle Vašeho zájmu a dovednosti nezbytné pro úspěšné zvládnutí intenzivních magisterských programů. Poskytne Vám tak konkurenceschopné jazykové, výzkumné a studijní dovednosti. V rámci programu Vám bude přidělen univerzitní poradce, který Vám bude po celou dobu asistovat a podporovat Vás při výběru postgraduálního programu a během procesu přihlášování se. Pro studium MBA programů jsou potřeba dva roky pracovních zkušeností, některé naše partnerské univerzity ale přijímají do programu úspěšné absolventy EF Přípravy na MBA s méně než dvěma lety zkušeností. 

Naše pevné vztahy s univerzitami a postgraduálními školami po celém světě Vám poskytují nejšírší možnou nabídku volby. Důkaz hledejte v našich výsledcích – 100 % našich úspěšných absolventů získalo buď přednostní vstup na jednu z našich partnerských univerzit, nebo se umístilo na jiných prestižních univerzitách, jako jsou University of Oxford, University of Cambridge, London School of Economics, Harvard University, Massachusetts Institute of Technology, University of Sydney či University of Munich.

 

EF Learning Guarantee
EF záruka učení
Každých šest týdnů* postoupíte o jednu úroveň kurzu, když budete navštěvovat všechny své kurzy a dokončíte každý úkol, můžete se pohybovat rychleji v závislosti na Vašem přístupu. Naše metoda Vám zaručí maximální pokrok – jinak budete studovat zdarma, dokud to neuděláte. *To se může lišit pro jiné jazyky než angličtina