Zaregistrujte se do našeho listopadového či lednového termínu – vydejte se na cestu ještě dnes.
Pre-MBA program EF
Pre-MBA program EF

Pre-MBA program EF

Získejte znalosti nutné pro dosažení úspěchu v postgraduálním studiu
30/32 Lekcí/týden
(1 lekce/40 minut)
  • Délka:
    6/9/11 měsíců
  • Začátek:
    Leden/duben/červen/září
Vstupní požadavky:
bakalářský titul (či jeho ekvivalent), v ideálním případě 2 roky pracovních zkušeností

 

Charakteristika programu:
Osvojte si znalosti, které jsou nezbytným kritériem v náročném anglicky či německy mluvícím prostředí, a připravte se na zkoušky vyžadované pro přijetí do MBA programu na vysoké škole. Výuka je navržena tak, aby maximalizovala Váš jazykový pokrok. Soustředí se na akademickou angličtinu, rozšiřování vědomostí v oblasti podle Vašeho zájmu a dovednosti nezbytné pro úspěšné zvládnutí intenzivních magisterských programů. Poskytne Vám tak konkurenceschopné jazykové, výzkumné a studijní dovednosti. V rámci programu Vám bude přidělen univerzitní poradce, který Vám bude po celou dobu asistovat a podporovat Vás při výběru postgraduálního programu a během procesu přihlášování se. Pro studium MBA programů jsou potřeba dva roky pracovních zkušeností, některé naše partnerské univerzity ale přijímají do programu úspěšné absolventy EF Přípravy na MBA s méně než dvěma lety zkušeností. 

Naše pevné vztahy s univerzitami a postgraduálními školami po celém světě Vám poskytují nejšírší možnou nabídku volby. Důkaz hledejte v našich výsledcích – 100 % našich úspěšných absolventů získalo buď přednostní vstup na jednu z našich partnerských univerzit, nebo se umístilo na jiných prestižních univerzitách, jako jsou University of Oxford, University of Cambridge, London School of Economics, Harvard University, Massachusetts Institute of Technology, University of Sydney či University of Munich.

 

EF Learning Guarantee
EF záruka učení
Jsme si natolik jistí, že Vám naše metoda pomůže dosáhnout maximálního pokroku, že se za to zaručíme. Zúčastněte se všech vyučovacích hodin, vypracujte všechny domácí úkoly a každých šest týdnů postoupíte o jednu jazykovou úroveň – v případě, že se tak nestane, budete studovat zadarmo, dokud se Vám to nepodaří.