Zaregistrujte se do našeho listopadového či lednového termínu – vydejte se na cestu ještě dnes.
EF Univerzitní nultý ročník
EF Univerzitní nultý ročník

EF Univerzitní nultý ročník

Připravte se na studium vysoké školy.

Získejte dovednosti pro úspěch
Náš EF Univerzitní nultý ročník Vás pečlivě připraví na výzvy vyššího vzdělání. Tento 6-, 9- či 11měsíční program přemostí mezeru mezi Vaším dosavadní vzděláním a tím, co je požadováno na Vámi preferované mezinárodní univerzitě. Pro vybrané studenty pak existuje zrychlená šestiměsíční varianta, která je přístupná v destinacích po celém světě.

Specializované kurzy
Naučíte se základní studijní dovednosti, jako je psaní esejí, kritické myšlení a skupinová práce, a připravíte se na nezbytné zkoušky potřebné pro přijetí, jako je IELTS, TOEFL a ACT. Také vám poskytnou přehled o místních vzdělávacích systémech. Můžete si také studium specializovat akademickými kurzy v předmětech, jako je mezinárodní komunikace, umění, věda, technika a jiné.

Záruka umístění
Studenti, kteří náš program úspěšně dokončí, mají zaručené přijetí do jedné z našich partnerských institucí ve VB, USA, Austrálii, Singapuru, Německu a Francii. Abychom Vám pomohli uspět, náš univerzitní poradce Vám poradí ohledně přijímacího řízení na univerzitu, a to včetně nalezení vhodných studijních programů a prohlídky univerzit a také Vám budou asistovat při vyplňování materiálů pro přijímací řízení a pomohou Vám dodržet termíny.

Naše prestižní partnerské univerzity
Naše silné vztahy s univerzitami a vysokými školami po celém světě Vám nabídnou ten nejširší výběr možností. Důkaz hledejte v našich výsledcích – 100 % studentů, kteří naše kurzy úspěšně dokončili, získali preferovaný vstup na jednu z našich partnerských univerzit, nebo získali místo na jiných prestižních univerzitách, jako je například University of Oxford, University of Cambridge, London School of Economics and Political Science, Harvard University, Massachusetts Institute of Technology či University of Sydney.

EF Learning Guarantee
EF záruka učení
Jsme si natolik jistí, že Vám naše metoda pomůže dosáhnout maximálního pokroku, že se za to zaručíme. Zúčastněte se všech vyučovacích hodin, vypracujte všechny domácí úkoly a každých šest týdnů postoupíte o jednu jazykovou úroveň – v případě, že se tak nestane, budete studovat zadarmo, dokud se Vám to nepodaří.