Máme otevřeno - EF záruka bezpečné výuky během pandemie Covid-19
EF Stáž
EF Stáž

EF Stáž

Zlepšete své jazykové znalosti v mezinárodním pracovním prostředí.

Charakteristika:
Tento program kombinuje stáž v délce 50 a více hodin a EF Intenzivní jazykový kurz v délce minimálně 4 týdnů. Během výuky si zdokonalíte své jazykové znalosti, naučíte se, jak napsat životopis, a osvojíte si techniky, které budete moci uplatnit při pracovním pohovoru. Po výuce prohloubíte své nové jazykové dovednosti při práci na částečný úvazek na neplacené pozici v profesní společnosti. Rozvinete si jazykové znalosti specifické pro určité odvětví a získáte cenné mezinárodní pracovní zkušenosti. Na závěr programu získáte certifikát o absolvování EF Stáže.

Dostupné v:
všechny EF školy ve Velké Británii, Irsku, na Maltě, v Jihoafrické republice, Austrálii, na Novém Zélandu, ve Francii, Německu, Japonsku, Číně, Itálii a Španělsku (kromě Málagy).

Preferujete delší stáž?
Vyzkoušejte náš program Stáž Plus. Zvolte si program 3+3 (3 měsíce jazykové studium a 3 měsíce stáž) nebo program 6+3 (6 měsíců jazykové studium a poté 3 měsíce stáž). Neváhejte nás kontaktovat pro více detailů.

EF Learning Guarantee
EF záruka pokroku
V případě, že absolvujete všechny hodiny výuky a vypracujete všechny zadané úkoly, posunete se v jazyce každých šest týdnů o jednu úroveň výš. Váš pokrok může být samozřejmě i rychlejší. Naše metoda Vám zaručuje maximální pokrok – pokud k němu nedojde, můžete u nás studovat zdarma až do doby, než se na další úroveň dostanete.