Nová sezóna je tu! Rezervujte si svůj pobyt na rok 2024!!
EF Stáž
EF Stáž

EF Stáž

Zlepšete své jazykové znalosti v mezinárodním pracovním prostředí.

Charakteristika:
Tento program kombinuje stáž v délce 50 a více hodin a EF Intenzivní jazykový kurz v délce minimálně 4 týdnů. Během výuky si zdokonalíte své jazykové znalosti, naučíte se, jak napsat životopis, a osvojíte si techniky, které budete moci uplatnit při pracovním pohovoru. Po výuce prohloubíte své nové jazykové dovednosti při práci na částečný úvazek na neplacené pozici v profesní společnosti. Rozvinete si jazykové znalosti specifické pro určité odvětví a získáte cenné mezinárodní pracovní zkušenosti. Na závěr programu získáte certifikát o absolvování EF Stáže.

Dostupné v:
všechny EF školy ve Velké Británii, Irsku, na Maltě, v Jihoafrické republice, Austrálii, na Novém Zélandu, ve Francii, Německu.

Preferujete delší stáž?
Vyzkoušejte náš program Stáž Plus. Zvolte si program 3+3 (3 měsíce jazykové studium a 3 měsíce stáž) nebo program 6+3 (6 měsíců jazykové studium a poté 3 měsíce stáž). Neváhejte nás kontaktovat pro více detailů.

EF Learning Guarantee
EF záruka pokroku
Každých šest týdnů* postoupíte o jednu úroveň kurzu, když budete navštěvovat všechny své kurzy a dokončíte každý úkol, můžete se pohybovat rychleji v závislosti na Vašem přístupu. Naše metoda Vám zaručí maximální pokrok – jinak budete studovat zdarma, dokud to neuděláte. *To se může lišit pro jiné jazyky než angličtina