EF Kurz pro manažery Premium
EF Kurz pro manažery Premium

EF Kurz pro manažery Premium

Kombinace individuálního přístupu, skupinové výuky a hodin věnovaných samostatným projektům.

Úrovně:

Začátečník až velmi pokročilý 

Délka: 1 až 52 týdnů

Popis: Výuka v malých skupinkách (obvykle 6 studentů) umožňuje studovat interaktivně a je velmi efektivní. Navíc Vás čekají hodiny věnované konkrétním projektům a dále soukromá výuka s vlastním lektorem, kde můžete dělat individuální pokroky. Kromě toho pro Vás máme ještě polosoukromé lekce praktického jazyka, kde si můžete své nově nabyté dovednosti hned vyzkoušet v reálných business situacích s dalším 1 či 3 studenty (celková doba výuky 26 hodin 40 minut).

Proč je EF Kurz pro manažery Premium naším nejpopulárnějším manažerským kurzem?
Jednotlivé lekce individuální výuky s naším lektorem jsou sestaveny přesně na míru a jsou zárukou Vašeho rychlého pokroku. Při interakci ve skupině se zase zlepšíte v komunikaci a navážete i užitečné nové kontakty. Malá skupinka zároveň garantuje, že se Vám lektor bude moci více věnovat, takže svůj studijní potenciál u nás můžete rozvinout opravdu na maximum.

Dostupné v těchto destinacích: Cambridge

Začátky kurzů: každé pondělí (celoročně)

EF Learning Guarantee
EF záruka pokroku
Každých šest týdnů* postoupíte o jednu úroveň kurzu, když budete navštěvovat všechny své kurzy a dokončíte každý úkol, můžete se pohybovat rychleji v závislosti na Vašem přístupu. Naše metoda Vám zaručí maximální pokrok – jinak budete studovat zdarma, dokud to neuděláte. *To se může lišit pro jiné jazyky než angličtina