NAŠE ŠKOLY JSOU OTEVŘENY! Zavolejte nám pro informace o aktuální dostupnosti

Jazykové pobyty v Paříži

Nabízíme širokou škálu jazykových pobytů v Paříži, od klasických obecných po intenzivní kurzy, které Vás do jazyka zcela ponoří. Naše jazykové kurzy v Paříži znamenají moderní výuku francouzštiny, exkurze a prohlídky Paříže, hodiny vaření a mnoho dalšího. Naše jazyková škola v Paříži je umístěna ve zrekonstruované budově z 19. století, jen pár kroků od Galeries Lafayette a Opery Garnier.

Jazykové pobyty v Paříži

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Francie
Město: Paříž

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Francie
Město: Paříž

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + let
1-24 týdnů
Zvyšte své šance na mezinárodní kariéru díky personalizovanému jazykovému kurzu v jednom z největších měst na světě. Určeno pro dospělé a profesionály.
Destinace: Francie
Město: Paříž

Jazykový pobyt v Paříži

Studijní pobyt v Paříži je tou nejlepší cestou, jak zkombinovat studium francouzštiny s nezapomenutelnými zážitky. Jazykový pobyt v Paříži, to je každodenní komunikace ve francouzském jazyce v rámci lekcí a zajímavé kurzy s typickou kulturní tematikou, jako je například francouzská kuchyně nebo filmy, a mnoho dalších volnočasových aktivit či exkurzí, které Vám pomohou prozkoumat Paříž a další francouzská místa.

Letní kurzy v Paříži

Přihlaste se na francouzský letní kurz a Paříž bude jen Vaše! Naše letní kurzy v Paříži nabízejí intenzivní kurzy francouzštiny pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé. Kombinujeme kulturní exkurze a zajímavé jazykové kurzy v předmětech, jako jsou francouzská historie, kuchyně nebo filmy.