Jazykové kurzy v Itálii jsou ideální cestou, jak zkombinovat příjemně strávené prázdniny a se zlepšením Vašich jazykových dovedností. Naše kurzy italštiny v Itálii, konkrétně v Římě, se vždy skládají ze studia jazyka ve škole, ale samozřejmě také z volnočasových aktivit a Vašeho osobního volného času. Zapište se na jazykovou školu v Itálii a poznejte na vlastní kůži, co znamená "la dolce vita"!

Zvolte věkovou skupinu

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + let
6, 9 nebo 11 měsíců

Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.

Destinace: Itálie
Město: Řím

EF Jazykové pobyty v zahraničí

16 + let
2-24 týdnů

Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 12 jazyků a 52 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.

Destinace: Itálie
Město: Řím

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10 - 18 let
2-4 týdny
ve skupině

Tento juniorský program zahrnuje vše - ubytování, stravu, jazykový kurz, každodenní aktivity a dohled od školených EF zaměstnanců.

Destinace: Itálie
Město: Řím

Programy dle oblíbených destinací

Jazykové pobyty v Římě

Jazykové pobyty v Itálii Vás stoprocentně utvrdí ve schopnosti ovládnout italský jazyk za současného poznávání Říma, kde naše italské kurzy nabízíme. Studijní pobyt v Itálii je perfektní směsí vyučování ve třídách a reálného života v Itálii. Malé třídy s individuálním přístupem jsou jedním z hlavních charakteristických znaků našich italských jazykových pobytů.

Letní kurzy v Itálii

EF letní kurzy v Itálii, to je zábavná cesta, jak se naučit italsky a při tom si užívat prázdniny. Naše letní kurzy v Itálii nabízejí vedle klasického studia i širokou škálu volnočasových aktivit. Poskytujeme ubytování v místních hostitelských rodinách nebo ve studentských ubytovnách. Oblíbený jazyk, skvělé prázdniny a noví přátelé z celého světa – to je EF letní kurz italštiny v Itálii.