Jazykové pobyty v Jižní Koreji

Vyberte si z naší široké nabídky jazykových kurzů v Jižní Koreji a zdokonalte své jazykové dovednosti. Možná byste rádi zkombinovali cestování po Koreji s jazykovým kurzem a ponořili se do tajů korejštiny, anebo se potřebujete naučit plynule korejsky během ročního výměnného pobytu na univerzitě - v naší nabídce si ten správný kurz najde úplně každý. Náš futuristický kampus se nachází ve čtvrti Gangnam v Soulu, a je tak perfektní lokalitou pro všechny, kteří by rádi skloubili vzdělávání s poznáváním místních zajímavostí. Přihlaste se na náš jazykový kurz v Jižní Koreji a ponořte se hluboko do pestré kultury této úžasné země.

Zvolte věkovou skupinu

Proč se vydat do Jižní Koreje za jazykovým vzděláváním?

Jazykový kurz v Jižní Koreji vám nabízí skvělou příležitost poznat zblízka bohatou kulturu této země. Naše kurzy jsou vždy na míru a mohou být přizpůsobeny jakékoli úrovni pokročilosti - od úplných začátečníků až po velmi pokročilé. Není lepší způsob, jak se s tímto jazykem seznámit, než učit se jej přímo v Koreji. Z knih a podcastů se také můžete leccos dozvědět, ale čas strávený přímo v zemi, kde se daným jazykem mluví, vám dá jedinčnou možnost vyzkoušet si vše naživo. Nenaučíte se tak pouze, jak si objednat jídlo, ale také jej sami ochutnáte. Stejně tak například na vlastní oči uvidíte, jak velice si v této zemi váží starších lidí, což je něco jiného, než si o tom jenom někde číst. Pokud absolvujete některý z našich jazykových kurzů v Jižních Koreji, nejenže se naučíte korejsky, ale také budete mít s tímto jazykem zcela přímou, nezprostředkovanou zkušenost.

Který jazykový kurz je nejlepší právě pro vás?

V naší rozsáhlé nabídce jazykových kurzů si vybere opravdu každý. Chcete se rychle naučit korejsky? Máme pro vás připraveny intenzivní kurzy, díky kterým se každý měsíc posunete v pokročilosti o úroveň výš. Studujete na univerzitě, ale rádi byste strávili nějaký čas v Koreji, abyste zdokonalili svou korejštinu? Zúčastněte se ročního výměnného pobytu na jedné ze světově proslulých korejských univerzit! Chystáte se do Jižní Koreje na dovolenou, ale zároveň byste se chtěli naučit jazyk této země? Naše jazykové výlety za korejštinou do Soulu jsou tzv. immersive, což znamená, že unikátním způsobem kombinují návštěvu zajímavých míst, poznávání místní kultury a možnost jazykového vzdělávání. Svůj optimální jazykový kurz si v naší nabídce pro Jižní Koreu najde úplně každý. Chcete-li proniknout do tajů tohoto neznámého jazyka, udělejte první krok a zaregistrujte se u nás ještě dnes.