NAŠE ŠKOLY JSOU OTEVŘENY! Zavolejte nám pro informace o aktuální dostupnosti

Jazykové pobyty ve Vancouveru

Jazykové kurzy ve Vancouveru Vám poskytnou zdokonalení úrovně angličtiny v nádherném prostředí. Impozantní přírodní krásy Vancouveru uhnízděného mezi pásmem Pobřežních hor a Tichým oceánem udělají z Vašeho jazykového kurzu ve Vancouveru nezapomenutelný zážitek. Naše jazyková škola ve Vancouveru je skvělým místem ke studiu, je výborně situována a studenti jsou zde zkrátka spokojeni.

Jazykové pobyty ve Vancouveru

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Kanada
Město: Vancouver

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Kanada
Město: Vancouver

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + let
1-24 týdnů
Zvyšte své šance na mezinárodní kariéru díky personalizovanému jazykovému kurzu v jednom z největších měst na světě. Určeno pro dospělé a profesionály.
Destinace: Kanada
Město: Vancouver

Studijní pobyt ve Vancouveru

Jazykové pobyty ve Vancouveru nabízejí život v blízkosti jedné ze zajímavých světových divočin. Pozorujte velryby při výletu na kajaku nebo jeďte lyžovat do Whistleru. Život v tomto městě je báječný a studijní pobyt ve Vancouveru se jednoduše stane nezapomenutelnou součástí Vašeho života.

Letní prázdniny ve Vancouveru

Zapište se na naše letní kurzy ve Vancouveru, naučte se anglicky a buďte si v tomto jazyce jistí! Užijte si zároveň i toto zářící město ukotvené mezi horami a vodami. Zažijete noční jízdu trajektem, uvidíte rozsvícené město přímo z vodní hladiny, nebo si sednete do kavárny a užijete si své cappuccino. EF letní kurzy ve Vancouveru – léto může být krásné i v letní škole.