Kurzy němčiny v zahraničí

Němčina se může zdát velice obtížným jazykem a to hlavně pro její gramatická pravidla a skloňování. Naše kvalitní kurzy němčiny Vám ale pomohou všechna tato gramatická pravidla pojmout a naučit se je a poskytnou Vám k tomu vynikající podmínky. Nabízíme německé kurzy a pobyty v Mnichově i Berlíně. Pokud se chcete přesvědčit o kvalitě našich kurzů německého jazyka, zapište se na jeden z nich právě teď!

Kurzy němčiny v zahraničí


Pokud se zapíšete na naše německé jazykové pobyty, němčina se pro Vás stane o mnoho jednodušší záležitostí. V němčině se zdokonalíte a tento dávný historický jazyk jednoduše ovládnete. Potkávejte každý den místní obyvatele v jejich přirozeném prostředí, poznejte život v Německu na vlastní kůži a učte se přitom místní jazyk! 

Náš německý studijní pobyt bude plně upraven dle Vašich požadavků tak, aby vyhovoval Vašim osobním cílům.

EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Německo
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

16 + let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 12 jazyků a 52 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Německo
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10 - 18 let
2-4 týdny
ve skupině
Tento juniorský program zahrnuje vše - ubytování, stravu, jazykový kurz, každodenní aktivity a dohled od školených EF zaměstnanců.
Destinace: Německo

Programy dle oblíbených destinací

Kurzy němčiny

Dobré a kvalitní kurzy němčiny v zahraničí by měly být detailně zaměřeny na to, abyste při výuce německy mluvili správně a dostatečně konkrétně a získali tak dostatečné sebevědomí v používání německého jazyka hned od začátku Vašeho pobytu. Naše kurzy německého jazyka takové jsou. Od prvního dne budeme společně zaměřeni na Vaše komunikační i poslechové dovednosti v němčině. Po vyučování můžete trávit volný čas se spolužáky a budete moci v praxi využít to, co jste se naučili během lekcí. Tento magický cyklus nauč se – vyzkoušej – použij v praxi je základem všech našich německých kurzů. Ať už si vyberete intenzivní kurz němčiny, jazykový tábor a nebo budete chtít v Německu zůstat celý akademický rok, domů se vždy vrátíte se sebejistou němčinou a motivovaní k dalšímu se vzdělávání v jazyce.

Důvody proč se učit německy

Německo si stále udržuje jednu z nejsilnějších světových ekonomik a je hnací silou Evropy. Mnoho německých společností má pobočky a kanceláře v zahraničí. Kurzy němčiny na jazykové škole EF Vám dodají potřebnou kvalifikaci, kterou budete moci zmínit ve svém životopise a otevřou Vám dveře zajímavým pracovním příležitostem. Kurzy němčiny jsou určeny pro všechny – pro začátečníky, kteří se chtějí od základů naučit jazyk, i pro pokročilé, kteří se chtějí zaměřit na konkrétní jazykové dovednosti – vždy pro Vás najdeme ty správné kurzy německého jazyka. Vybrat si budete moci například intenzivní kurz němčiny nebo kurz volnějšího charakteru, kdy si budete moci čas uspořádat více flexibilně dle vlastních představ.