NAŠE ŠKOLY JSOU OTEVŘENY! Zavolejte nám pro informace o aktuální dostupnosti

Jazykové pobyty v Berlíně

Naše jazykové pobyty v Berlíně jsou jednoduchým řešením, jak zvládnout německý jazyk a jeho složitosti. Pokud bojujete se slovní zásobou a skloňováním, je ten pravý čas dát vše do pořádku. Náš jazykový kurz v Berlíně Vás do hloubky ponoří do jazyka. Pokud se rozhlížíte po kvalitní jazykové škole v Berlíně, právě jste ji našli. EF jazyková škola Berlín je moderní budova v centru města, jen pár minut od všech památek a berlínských zajímavostí.

Jazykové pobyty v Berlíně

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Německo
Město: Berlín

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Německo
Město: Berlín

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + let
1-24 týdnů
Zvyšte své šance na mezinárodní kariéru díky personalizovanému jazykovému kurzu v jednom z největších měst na světě. Určeno pro dospělé a profesionály.
Destinace: Německo
Město: Berlín

Proč si vybrat Berlín?

Není přirozenějšího místa ke studiu němčiny než přímo v Německu. Jazykové pobyty v Berlíně, v tomto spletitém a historickém městě, slibují vedle studia i mnoho kulturních zážitků, zelené parky a mnoho dalších pokladů města. Sžijte se s německým jazykem, zažijte studijní pobyt v Berlíně a ponořte se hluboko do Německa jako takového.

Léto v Berlíně!

Letní kurzy v Berlíně jsou kombinací zábavy i studia v jednom. Klademe důraz na individuální přístup ke studentům, učební skupinky jsou i z tohoto důvodu malé. Letní kurzy v Berlíně slibují i pestré volnočasové aktivity – koncerty, festivaly a mnoho dalšího. V rámci studia i volného času budete německy mluvit každý den, což zvýší Vaši jistotu v používání jazyka velice rychle.