NAŠE ŠKOLY JSOU OTEVŘENY! Zavolejte nám pro informace o aktuální dostupnosti

Jazykové pobyty v Aucklandu

Naše jazykové kurzy v Aucklandu vyzdvihnou úroveň Vaší angličtiny a budete příjemně udiveni, jak sebejistě po svém pobytu na Novém Zélandu budete anglicky mluvit. V rámci pobytu samozřejmě také uvidíte mnohé z nádherných přírodních krás: jeskyně plné světlušek nebo horké prameny, které jsou pro severní část ostrova tak typické. Z naše kurzů na jazykové škole EF v Aucklandu si přivezete pouze krásné zážitky a vzpomínky na celý život.

Jazykové pobyty v Aucklandu

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Nový Zéland
Město: Auckland

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Nový Zéland
Město: Auckland

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + let
1-24 týdnů
Zvyšte své šance na mezinárodní kariéru díky personalizovanému jazykovému kurzu v jednom z největších měst na světě. Určeno pro dospělé a profesionály.
Destinace: Nový Zéland
Město: Auckland

Proč se rozhodnout pro Nový Zéland?

Nový Zéland je známý jako jedna z nejkrásnějších zemí světa a EF jazykové pobyty v Aucklandu Vám umožní vše poznat na vlastní kůži. Je to země Pána prstenů a je opravdu nádherná. Studijní pobyt v Aucklandu Vás dostane mezi všechny přírodní krásy na severním ostrově Nového Zélandu.

Letní kurzy v Aucklandu

Letní kurzy v Aucklandu, to je unikátní kombinace dobrodružství a studia angličtiny. Poznejte novou kulturu a místní přátelské obyvatele. Nepřihlašujte se na ledajaký obyčejný kurz angličtiny, když máte příležitost užít si letní kurzy v Aucklandu s námi. Čeká na Vás mimo jiné i místní báječná kuchyně a úžasná přírodní krása.