NAŠE ŠKOLY JSOU OTEVŘENY! Zavolejte nám pro informace o aktuální dostupnosti

Jazykové pobyty v Bostonu

Zapište se na naše jazykové pobyty v Bostonu a studujte v nejprestižnějším studentském městě v Americe. Ať už hledáte krátkodobý kurz v Bostonu nebo zde chcete strávit delší čas, naše pobyty na jazykové škole EF Boston jsou přizpůsobivé a ušité pro Vás přímo na míru.

Jazykové pobyty v Bostonu

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Spojené státy americké
Město: Boston

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Spojené státy americké
Město: Boston

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + let
1-24 týdnů
Zvyšte své šance na mezinárodní kariéru díky personalizovanému jazykovému kurzu v jednom z největších měst na světě. Určeno pro dospělé a profesionály.
Destinace: Spojené státy americké
Město: Boston

Pobyt v univerzitním městě

Jazykové pobyty v Bostonu Vám pomohou osvěžit si angličtinu a poznat nové přátele z celého světa. Město Boston je známé univerzitní město a je velice oblíbeným místem i pro studium angličtiny. Studijní pobyt v Bostonu Vám dodá odvahu a domů se budete vracet s vědomím, že máte mnoho nových přátel a také samé příjemné vzpomínky na tento jazykový pobyt.

Letní kurzy v Bostonu

Letní kurzy v Bostonu a studium angličtiny v tomto americkém městě nejsou stejné jako studium v jiných městech. Léto v Bostonu je úžasné, s vodními vozidly, kterými se budete moci projet, plachetnicemi v Inner Harbour a nádherným počasím. Přihlaste se na letní kurzy v Bostonu a studujte v blízkosti Harvardu nebo MIT.