NAŠE ŠKOLY JSOU OTEVŘENY! Zavolejte nám pro informace o aktuální dostupnosti

Programy v Jižní Koreji

Vydejte se do Jižní Koreje a vyzkoušejte, jaké to je žít v zemi, kde se vedle starobylých klášterů tyčí futuristické mrakodrapy, v zemi s pestrou kulturou, fascinující minulostí a slibnou budoucností. Tento klenot východní Asie se může pochlubit krajinou mnoha hor, která je Mekkou všech turistů a rájem fotografů. Právě tady můžete strávit celý den potulkami přírodou a večer si pak někde ve městě od srdce zazpívat při karaoke. I milovníci pláži si tu rozhodně přijdou na své - Korea má na tři tisíce ostrovů, z nichž mnohé se mohou pochlubit plážemi se zlatým pískem, kde čas jako by plynul pomaleji. Tato asijská země má co nabídnout úplně každému, tedy i vám, pokud se rozhodnete do Jižní Koreje vydat. A s našimi jazykovými výlety máte hned "dva v jednom": jedinečnou šanci poznat tuto zemi zblízka a zároveň si významně zlepšit i své jazykové dovednosti.

Programy v Jižní Koreji

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Jižní Koreji

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Jižní Koreji

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + let
1-24 týdnů
Zvyšte své šance na mezinárodní kariéru díky personalizovanému jazykovému kurzu v jednom z největších měst na světě. Určeno pro dospělé a profesionály.
Destinace: Jižní Koreji