Studium v Anglii

Neexistuje lepší cesta ke studiu angličtiny než její přímé studium v Anglii – domově anglického jazyka. Můžete si vybrat z široké nabídky anglických kurzů probíhajících po celé zemi, od Manchesteru po Londýn. Studentům pomáháme vzdělávat se v angličtině již od roku 1965. Díky této hluboké tradici můžete počítat s tím, že studium angličtiny v Anglii s námi se Vám zaryje do paměti a stane se nezapomenutelným pobytem Vašeho života.

Zvolte věkovou skupinu

Studium v Anglii

Studium angličtiny v Anglii je tou nejpřirozenější cestou, jak Vaši angličtinu zdokonalit rychle a účinně. Neexistuje žádná lepší náhrada pro hlubší ponořoní se do studia angličtiny v zahraničí, protože studium angličtiny v Anglii, to je získání sebedůvěry v anglickém jazyce v těch nejrůznějších situacích. V Anglii máme více než 20 škol a prázdninových center napříč celou zemí a nabízíme pestrou nabídku programů, od prázdninových jazykových táborů pro děti na Isle od Wight po intenzivní jazykový pobyt pro studenty a dospělé v Cambridge. Jakoukoliv destinaci si vyberete a jakkoliv dlouho budete chtít studovat, vždy se budete moci spolehnout na náš profesionální přístup a vysoké vzdělávací standardy během celého Vašeho studia.

Města v Anglii

I když je Anglie kompaktní země, je to také země velice rozmanitá. Studium v Anglii Vám umožní dobře poznat město, ve kterém budete svůj pobyt trávit. Jižní pobřeží je poseto malými městy, která jsou po celá staletí oblíbenými prázdninovými destinacemi. Brighton je místem pro kreativní typy lidí, kteří preferují nekonvenční malá města. Bournemouth je největší letovisko na jižním pobřeží a je to oblíbená víkendová destinace pro obyvatele Londýna. Manchester a Londýn nabízejí vynikající městskou atmosféru. Oxford a Cambridge jsou zase známé pro své prvotřídní univerzity. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv studium angličtiny v Anglii, vždy od nás dostanete tu nejlepší možnou kvalitu výuky vedenou certifikovanými a zkušenými lektory.