Studium v Jižní Koreji

Pokud hledáte skvělou příležitost studia v zahraničí, jakou určitě ve svém životopise bude mít jen málokdo, zkuste se zaměřit na Jižní Koreu. Studium v jiné zemi je fantastickou příležitostí cestovat a poznávat novou kulturu - a současně dál pokračovat ve svém vlastním studijním programu. V době globalizace se začíná stále více studentů dívat daleko za hranice a země jako Jižní Korea jsou dosud poměrně málo prozkoumané. Právě tady však máte jedinečnou možnost naučit se exotický jazyk a zlepšit tak své další kariérní vyhlídky.

Studium v Jižní Koreji
EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Jižní Koreji
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

16 - 25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Jižní Koreji
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + let
1-24 týdnů
Dospělí a profesionálové
Zvyšte své šance na mezinárodní kariéru díky personalizovanému jazykovému kurzu v jednom z největších měst na světě. Určeno pro dospělé a profesionály.
Destinace: Jižní Koreji
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10 - 18 let
2-4 týdny
ve skupině
Tento juniorský program zahrnuje vše - ubytování, stravu, jazykový kurz, každodenní aktivity a dohled od školených EF zaměstnanců.
Destinace: Jižní Koreji

Studujte v zahraničí - v Jižní Koreji

Řada zahraničních studentů, která se rozhodne pro studium v Jižní Koreji, přijíždí do země s nulovou znalostí jazyka. Jste-li v podobné situaci, nemusíte mít obavy, že vás podobná neznalost bude omezovat - pokud se přihlásíte do našeho programu studia v zahraničí, budete si moci ke svému studiu přibrat také kurzy korejštiny, ať už se momentálně nacházíte na jakékoli úrovni pokročilosti. Jestliže s tímto jazykem teprve začínáte, provedeme vás vším, co potřebujete vědět - od toho, jak číst hangul (korejské písmo), a základní slovní zásoby až po pokročilou gramatiku. Nejenže váš každodenní život v Koreji bude díky tomu dávat mnohem větší smysl, znalost korejštiny bude skvěle vypadat také ve vašem životopise! Vyberte si v naší nabídce zahraničního studia v Jižní Koreji a korejsky budete mluvit, než se nadějete!

Studentský život v Soulu

Soul, jehož některé univerzity patří v Asii k těm nejvíce uznávaným, nabízí studentům vše, nač si jen vzpomenou. Čtvrti jako Hongdae jsou plné obchodů s posledními výstřelky módy, kde si studenti dbající na svůj zevnějšek mohou snadno a levně pořídit něco nového, a udržet si tak svůj styl. Ti, kteří se naopak potřebují soustředit především na studium, tu najdou spoustu milých kaváren s jedinečnou atmosférou, v nichž je vždy dostatek místa pro notebook. Studenti v Soulu rádi tráví volný čas společně, oblíbené jsou zvláště místnosti určené pro hraní her a různé velmi příjemné restaurace. Při studiu v Soulu máte vždy tolik věcí na výběr!