Výměnné pobyty v Jižní Koreji

Výměnné pobyty v Jižní Koreji

Výměnný pobyt v Jižní Koreji je úžasnou příležitostí, jak propojit studium cizího jazyka s cestováním. Ať už studujete střední školu, nebo jste na univerzitě, my vám pomůžeme celý pobyt zkoordinovat tak, abyste měli jistotu, že nijak nenaruší vaše studijní plány doma. Jižní Korea je po celém světě známá svým vynikajícím systémem vzdělávání, což ostatně během svého výměnného ročního pobytu budete mít možnost zažít i sami. Korejští studenti kladou velký důraz na známky a studijní výsledky, ale nebojte - příležitostí pro volný čas a poznávání nových lidí budete mít dost i tak. Zúčastnit se ročního výměnného pobytu v Jižní Koreji vám umožní poznat pestrou kulturu této země úplně zblízka a zároveň dosáhnout vysokých studijních výsledků.

Zvolte věkovou skupinu

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + let
6, 9 nebo 11 měsíců

Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.

Destinace: Jižní Koreji

EF Jazykové pobyty v zahraničí

16 + let
2-24 týdnů

Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 12 jazyků a 54 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.

Destinace: Jižní Koreji

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10 - 18 let
2-4 týdny
ve skupině

Tento juniorský program zahrnuje vše - ubytování, stravu, jazykový kurz, každodenní aktivity a dohled od školených EF zaměstnanců.

Destinace: Jižní Koreji

Mimoškolní aktivity pro účastníky výměnných pobytů v Jižní Koreji

Většina jihokorejských studentů obvykle tráví odpoledne různými zajímavými mimoškolními aktivitami, od taekwonda a hapkida až po taneční hodiny ve stylu K-Pop - možná se během výměnného pobytu v Jižní Koreji nadchnete pro něco úplně nového, co jste dosud neznali. Zkombinujte své studium s nějakou mimoškolní aktivitou - naučíte se novou dovednost, najdete si mezi Korejci nové přátele a budete mít příležitost rozvíjet také své jazykové dovednosti. Díky těmto mimoškolním aktivitám vytěžíte ze svého ročního pobytu v Koreji maximum.

Užijte si pestrost čtyř ročních období v Koreji během ročního výměnného pobytu

Jižní Korea je proslulá výrazným střídáním čtyř ročních období a neustálými proměnami přírody. Ať už máte nejraději jaro, léto, podzim či zimu, během ročního výměnného pobytu v Soulu si budete moci užít z každého ze čtyř ročních období to nejlepší. Na jaře si nesmíte nechat ujít festivaly kvetoucích třešní, kdy je v ulicích plno hudby a dobrého jídla. Když pak teploty v létě stoupnou, vydejte se spolu s ostatními na pláže v Gangwon-do nebo si vychutnávejte bingsu: tradiční korejský desert s ledovou tříští. Za nejlepší čas, kdy Koreu navštívit, bývá obvykle považován podzim: v ten čas celou zemi nádherně obarví karmínově rudé listí. V tomto období také neváhejte využít příjemných teplot a vyrazte do hor. V zimě klesají v Koreji teploty pod nulu, proto byste se určitě měli zajet podívat do lyžařských středisek v blízkosti Soulu. V Pchjongčchangu se v roce 2020 konají zimní olympijské hry, Korejcům tedy rozhodně nejsou ani zimní sporty cizí - vyzkoušejte jich v průběhu svého pobytu co nejvíc. Během své roční návštěvy toho v této zemi zažijete tolik, že vám všechna čtyři roční období doslova prolétnou před očima.