Nová sezóna je tu! Rezervujte si svůj pobyt na rok 2024!!
Příprava na Cambridge English
Příprava na Cambridge English

Příprava na Cambridge English

Zlepšete si pracovní vyhlídky nebo získejte přístup na univerzitu s kvalifikací, která nikdy nevyprší.
32 Lekcí/týden
(1 lekce/40 minut)
16 všeobecných jazykových lekcí
4 projektové lekce
10 lekcí volitelného semináře Příprava na Cambridge English
2 přednášky
 • Úroveň:
  Středně pokročilý – pokročilý
 • Začátek kurzu:
  Vyhrazená data zahájení
 • Délka:
  8 až 52 týdnů
 • Online kurz před odjezdem:
  Od zápisu
 • Online následný kurz:
  6 měsíců pro všechny intenzivní kurzy

Charakteristika:
Zdokonalte své porozumění v poslechu a čtení – zatímco budete budovat efektivní testové strategie. Rozšíříte své znalosti slovní zásoby, gramatiku a výslovnost pro úspěšné složení jedné z cambridgeských zkoušek. Zkoušky testují čtení, psaní, poslech a konverzaci v angličtině – a jsou často vykonávány v našich kampusech.

Kvalifikace:
Cambridge English poskytuje kvalifikaci pro studenty anglického jazyka jako součást jazykového testu University of Cambridge English. Ta může být využita jako doklad o jazykové dovednosti při přijímacím řízení na univerzity, pro imigrační úředníky nebo zaměstnavatele ve většině anglicky mluvících zemích.

Naše odborné znalosti:
Jako největší poskytoval zkoušek Cambridge English na světě jsme experty v tom, jak naše studenty vybavit znalostmi pro nejlepší možné výsledky. Většina našich škol jak v Anglii tak v USA jsou autorizovanými zkouškovými centry, což znamená, že Vaše zkouška bude vedená EF zaměstnanci v EF škole, díky čemuž se budete cítit sebejistěji a pohodlněji.

Mějte na paměti:
V rámci všeobecných hodin angličtiny mohou být přidány kurzovní týdny za účelem poskytnutí základů pro specializovanou přípravu na zkoušky. Dodatečná data zkoušek a kurzů jsou v závislosti na dostupnosti nabízena každý měsíc ve všech lokalitách .

Krátkodobá příprava:
Získejte základní znalosti testovacích dovedností a technik potřebných na úspěšné složení cambridgeské zkoušky. Maximální pokrok uděláte v plném přípravném kurzu na zkoušky, avšak můžete využít výhodu krátkodobé přípravy v případě, že jste limitovaní časem.

EF Learning Guarantee
EF záruka pokroku
Každých šest týdnů* postoupíte o jednu úroveň kurzu, když budete navštěvovat všechny své kurzy a dokončíte každý úkol, můžete se pohybovat rychleji v závislosti na Vašem přístupu. Naše metoda Vám zaručí maximální pokrok – jinak budete studovat zdarma, dokud to neuděláte. *To se může lišit pro jiné jazyky než angličtina