Máme otevřeno - EF záruka bezpečné výuky během pandemie Covid-19
Příprava na Cambridge English
Příprava na Cambridge English

Příprava na Cambridge English

Zlepšete si pracovní vyhlídky nebo získejte přístup na univerzitu s kvalifikací, která nikdy nevyprší.
32 Lekcí/týden
(1 lekce/40 minut)
16 všeobecných jazykových lekcí
4 projektové lekce
10 lekcí volitelného semináře Příprava na Cambridge English
2 přednášky
 • Úroveň:
  Středně pokročilý – pokročilý
 • Začátek kurzu:
  Vyhrazené pondělky
 • Délka:
  8 až 52 týdnů
 • Online kurz před odjezdem:
  Od zápisu
 • Online následný kurz:
  6 měsíců pro všechny intenzivní kurzy

Charakteristika:
Zdokonalte své porozumění v poslechu a čtení – zatímco budete budovat efektivní testové strategie. Rozšíříte své znalosti slovní zásoby, gramatiku a výslovnost pro úspěšné složení jedné z cambridgeských zkoušek. Zkoušky testují čtení, psaní, poslech a konverzaci v angličtině – a jsou často vykonávány v našich kampusech.

Kvalifikace:
Cambridge English poskytuje kvalifikaci pro studenty anglického jazyka jako součást University of Cambridge. Ta může být využita jako doklad o jazykové dovednosti při přijímacím řízení na univerzity, pro imigrační úředníky nebo zaměstnavatele ve většině anglicky mluvících zemích.

Naše odborné znalosti:
Jako největší poskytoval zkoušek Cambridge English na světě jsme experty v tom, jak naše studenty vybavit znalostmi pro nejlepší možné výsledky. Většina našich škol jak v Anglii tak v USA jsou autorizovanými zkouškovými centry, což znamená, že Vaše zkouška bude vedená EF zaměstnanci v EF škole, díky čemuž se budete cítit sebejistěji a pohodlněji.

Mějte na paměti:
V rámci všeobecných hodin angličtiny mohou být přidány kurzovní týdny za účelem poskytnutí základů pro specializovanou přípravu na zkoušky. Dodatečná data zkoušek a kurzů jsou v závislosti na dostupnosti nabízena každý měsíc ve všech lokalitách .

Krátkodobá příprava:
Získejte základní znalosti testovacích dovedností a technik potřebných na úspěšné složení cambridgeské zkoušky. Maximální pokrok uděláte v plném přípravném kurzu na zkoušky, avšak můžete využít výhodu krátkodobé přípravy v případě, že jste limitovaní časem. Začněte jakékoliv pondělí a studujte od dvou do osmi týdnů v Cambridge či v Santa Barbaře.

EF Learning Guarantee
EF záruka pokroku
V případě, že absolvujete všechny hodiny výuky a vypracujete všechny zadané úkoly, posunete se v jazyce každých šest týdnů o jednu úroveň výš. Váš pokrok může být samozřejmě i rychlejší. Naše metoda Vám zaručuje maximální pokrok – pokud k němu nedojde, můžete u nás studovat zdarma až do doby, než se na další úroveň dostanete.