Nová sezóna je tu! Rezervujte si svůj pobyt na rok 2024!!
PŘÍPRAVA NA DALŠÍ JAZYKOVÉ ZKOUŠKY
PŘÍPRAVA NA DALŠÍ JAZYKOVÉ ZKOUŠKY

PŘÍPRAVA NA DALŠÍ JAZYKOVÉ ZKOUŠKY

Prokažte úroveň své francouzštiny, španělštiny, němčiny, italštiny, mandarínštiny nebo japonštiny v oficiální jazykové zkoušce.
32 Lekcí/týden
(1 lekce/40 minut)
 • Úroveň:
  Začátečník – pokročilý
 • Začátek kurzu:
  Vyhrazená data zahájení
 • Délka:
  6 až 52 týdnů
 • Online kurz před odjezdem:
  Od zápisu

Popis: Připravte se na oficiálně uznávanou jazykovou zkoušku jako DALF, DELE, DELF, HSK a další. Tyto zkoušky, uznávané po celém světě, zlepšují váš životopis a připravují cestu k přijetí na univerzitu a mezinárodní kariéře v mnoha různých oborech.

Němčina Zertifikat Deutsch als Fremdsprache, Goethe-Zertifikat

Francouzština: Le Diplôme d’Études en Langue Française (DELF), Le Diplôme Approfondi en Langue Française (DALF), Certificat Européen de Langue Française (Certificat de Français), Diplôme de Français Professionnel des Affaires, Diplôme de français professionnel tourisme et hôtellerie B1. 

Španělština: Diploma de Español como Lengua Extranjera (DELE) and Servicio Internacional de Evaluación de la Lengua Española (SIELE).

Italština: Certificato di Conoscenza della Lingua Italiana (CELI), Certificazione di Italiano come Lingua Straniera (CILS).

Japonština: Test jazykových dovedností (JLPT, úrovně N2-N5).

Čínština: Hanyu Shuiping Kaoshi (HSK). 

Korean Test of Proficiency in Korean (TOPIK)

EF Learning Guarantee
EF záruka pokroku
Každých šest týdnů* postoupíte o jednu úroveň kurzu, když budete navštěvovat všechny své kurzy a dokončíte každý úkol, můžete se pohybovat rychleji v závislosti na Vašem přístupu. Naše metoda Vám zaručí maximální pokrok – jinak budete studovat zdarma, dokud to neuděláte. *To se může lišit pro jiné jazyky než angličtina