Máme otevřeno - EF záruka bezpečné výuky během pandemie Covid-19
PŘÍPRAVA NA DALŠÍ JAZYKOVÉ ZKOUŠKY
PŘÍPRAVA NA DALŠÍ JAZYKOVÉ ZKOUŠKY

PŘÍPRAVA NA DALŠÍ JAZYKOVÉ ZKOUŠKY

Prokažte úroveň své francouzštiny, španělštiny, němčiny, italštiny, mandarínštiny nebo japonštiny v oficiální jazykové zkoušce.
32 Lekcí/týden
(1 lekce/40 minut)
 • Úroveň:
  Začátečník – pokročilý
 • Začátek kurzu:
  Každé pondělí, během celého roku
 • Délka:
  6 až 52 týdnů
 • Online kurz před odjezdem:
  Od zápisu

Popis: Připravte se na oficiálně uznávanou jazykovou zkoušku jako DALF, DELE, DELF, HSK a další. Tyto zkoušky, uznávané po celém světě, zlepšují váš životopis a připravují cestu k přijetí na univerzitu a mezinárodní kariéře v mnoha různých oborech.

Němčina Zertifikat Deutsch als Fremdsprache, Goethe-Zertifikat

Francouzština: Le Diplôme d’Études en Langue Française (DELF), Le Diplôme Approfondi en Langue Française (DALF), Certificat Européen de Langue Française (Certificat de Français), Diplôme de Français Professionnel des Affaires, Diplôme de français professionnel tourisme et hôtellerie B1. 

Španělština: Diploma de Español como Lengua Extranjera (DELE), Diploma Superior de Español de Los Negocios (DSEN), Diploma Intermedio de Español de Los Negocios (DIEN) and Servicio Internacional de Evaluación de la Lengua Española (SIELE). 

Italština: Certificato di Conoscenza della Lingua Italiana (CELI), Certificazione di Italiano come Lingua Straniera (CILS).

Japonština: Test jazykových dovedností (JLPT, úrovně N2-N5).

Čínština: Hanyu Shuiping Kaoshi (HSK). 

EF Learning Guarantee
EF záruka pokroku
V případě, že absolvujete všechny hodiny výuky a vypracujete všechny zadané úkoly, posunete se v jazyce každých šest týdnů o jednu úroveň výš. Váš pokrok může být samozřejmě i rychlejší. Naše metoda Vám zaručuje maximální pokrok – pokud k němu nedojde, můžete u nás studovat zdarma až do doby, než se na další úroveň dostanete.