NAŠE ŠKOLY JSOU OTEVŘENY! Zavolejte nám pro informace o aktuální dostupnosti

Kurzy italštiny v zahraničí

Italština je krásný jazyk, který se zpočátku zdá velice jednoduchý. Ale čím více se jazyku budete věnovat, tím více se do jazyka ponoříte a zjistíte, že je složitější a skrývá se v něm i spoustu složitostí. Pokud se zapíšete na naše jazykové kurzy, italština Vám půjde od ruky. Úplné ponoření se do italského jazyka je tou jedinou cestou, jak dostat Vaši italštinu na další úroveň. Jazyková škola italštiny a prázdniny strávené v Římě, to je zkrátka skvělá kombinace

Kurzy italštiny v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Itálie

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Itálie

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + let
1-24 týdnů
Zvyšte své šance na mezinárodní kariéru díky personalizovanému jazykovému kurzu v jednom z největších měst na světě. Určeno pro dospělé a profesionály.
Destinace: Itálie

Programy dle oblíbených destinací

Proč se učit italštinu v zahraničí?

Pokud to s italštinou myslíte opravdu vážně, zapište se na naše jazykové kurzy, italština Vám poté jednoduše půjde. Není nic lepšího než mluvit italsky každý den od rána do večera, tak se italsky totiž naučíte nejsnadněji. Zapište se na náš italský studijní pobyt a zažijte na vlastní kůži, jaké to je být italským obyvatelem!

Letní kurzy italštiny

Pokud chcete strávit prázdniny v zahraničí, EF letní kurzy italštiny jsou tou nejlepší volbou. Náš letní jazykový kurz italštiny je skvělou příležitostí, jak spokojeně prožít prázdniny, a to hlavně díky zdejšímu perfektnímu počasí a skvělému umístění. Naše letní pobyty jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé studenty