NAŠE ŠKOLY JSOU OTEVŘENY! Zavolejte nám pro informace o aktuální dostupnosti

Jazykové pobyty v Torontu

Jazykové kurzy v Torontu jsou tou správnou cestou, jak zkombinovat prázdniny v Kanadě se zdokonalováním úrovně Vaší angličtiny. Toronto je jedno z nejvíce dynamických kanadských měst, kde je toho tolik k poznání! Všechny naše jazykové pobyty v Torontu se řídí podle našeho moderního vzdělávacího systému EFEKTA, který pomáhá studentům naučit se anglicky kvalitně a rychle. Jazyková škola v Torontu – to je záruka kvalitní výuky v zahraničí.

Jazykové pobyty v Torontu

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Kanada
Město: Toronto

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Kanada
Město: Toronto

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + let
1-24 týdnů
Zvyšte své šance na mezinárodní kariéru díky personalizovanému jazykovému kurzu v jednom z největších měst na světě. Určeno pro dospělé a profesionály.
Destinace: Kanada
Město: Toronto

Objevte Toronto

Jazykové pobyty v Torontu umožňují studium angličtiny v prostředí s nejpřátelštějšími lidmi na zemi – s Kanaďany! Čeká na Vás nádherné jezero Ontario nebo věž CN Tower, která je vidět ze všech částí města. Zaručujeme Vám, že na studijní pobyt v Torontu a čas strávený zde nikdy nezapomenete.

Letní kurzy v Torontu

Letní kurzy v Torontu jsou kombinací zábavy i studia v jednom. Klademe důraz na individuální přístup ke studentům, učební skupinky jsou i z tohoto důvodu malé. Letní kurzy v Torontu slibují i pestré volnočasové aktivity – koncerty, festivaly a mnoho dalšího. V rámci studia i volného času budete anglicky mluvit každý den, což zvýší Vaši jistotu v používání jazyka velice rychle.