NAŠE ŠKOLY JSOU OTEVŘENY! Zavolejte nám pro informace o aktuální dostupnosti

Jazykové pobyty v Singapuru

Zapište se na naše jazykové pobyty v Singapuru a poznejte toto mezinárodní město přinášející od všeho něco. V Singapuru je toho tolik co vidět a zažít, od nejlepších nákupních možností v rámci celé Asie po sněhobílé písčité pláže. Studijní pobyt v Singapuru Vám zaručí zlepšení úrovně Vaší angličtiny a to také díky moderním učebním metodám, které využíváme ve vyučování v malých studijních skupinkách.

Jazykové pobyty v Singapuru

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Singapur

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Singapur

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + let
1-24 týdnů
Zvyšte své šance na mezinárodní kariéru díky personalizovanému jazykovému kurzu v jednom z největších měst na světě. Určeno pro dospělé a profesionály.
Destinace: Singapur

Kurz angličtiny v Singapuru

Jaké je velice málo předvídané místo ke studiu anglického jazyka? Singapur! Jazykové kurzy v Singapuru a anglický jazyk ale není tak nezvyklou kombinací, jak by se mohlo zdát. Většina obyvatel Singapuru je bilingvních a naše jazyková škola EF využívá stejných vyspělých učebních metod a technologií jako v našich ostatních školách rozmístěných po celém světě.

Prázdniny v Singapuru

Letní kurzy v Singapuru jsou skvělou příležitostí, jak se naučit anglicky a zažít skvělé prázdniny. Naše letní kurzy v Singapuru jsou různorodé, vybrat si můžete z různých studijních programů, vždy záleží na Vašem věku, jazykové úrovni a osobních cílech. Ať už si ale z naší nabídky vyberete jakýkoliv kurz, domů se vždy budete vracet svěží a namotivovaní k dalšímu studiu angličtiny.