NAŠE ŠKOLY JSOU OTEVŘENY! Zavolejte nám pro informace o aktuální dostupnosti

Jazykové pobyty v Miami

Jazykové kurzy v Miami dodají Vaší angličtině sluneční záři. Od pobřeží na West Palm Beach po taneční parket miamských nočních klubů, Miami nabízí spoustu možností, jak si pobyt užít. Jazykové pobyty v Miami jsou šité na míru a budete se učit takovým tempem, jaké si určíte Vy sami. Studenti z celého světa přijíždějí do naší jazykové školy v Miami hlavně kvůli skvělé lokalitě a vysoké kvalitě jazykových kurzů.

Jazykové pobyty v Miami

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Spojené státy americké
Město: Miami Beach

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Spojené státy americké
Město: Miami Beach

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + let
1-24 týdnů
Zvyšte své šance na mezinárodní kariéru díky personalizovanému jazykovému kurzu v jednom z největších měst na světě. Určeno pro dospělé a profesionály.
Destinace: Spojené státy americké
Město: Miami Beach

Jazykový pobyt v Miami

Bude velmi těžké uvěřit, že jazykový pobyt v Miami je jazykovým pobytem a ne dovolenou. Jazykový kurz na Floridě, konkrétně v Miami, to je nejmodernější forma výuky s dostatkem volného času po vyučování, abyste si mohli užít nádherné počasí, které je pro Floridu typické. Jazykový pobyt v Miami je jednoduše velice příjemná cesta ke zlepšení úrovně Vaší angličtiny.

Letní kurz v Miami

Pokud chcete vidět dlouhé a překrásné pláže a zažít nekonečné noci, zapište se na naše letní kurzy v Miami. Po vyučování v naší moderně vybavené škole plné inovačních technologií si půjdete s novými přáteli lehnout na jednu z nejkrásnějších pláží světa. Letní kurz na Floridě Vás nenechá chladnými, a to ani při vyučování, ani i mimo něj.