NAŠE ŠKOLY JSOU OTEVŘENY! Zavolejte nám pro informace o aktuální dostupnosti

Jazykové pobyty v San Diegu

Jazykové pobyty v San Diegu – existuje snad lepší cesta naučit se anglicky, než je tato? Slunečné město v jižní Kalifornii nabízí krásné počasí během celého roku, úžasné pláže a také nevšední mexický nádech, který nikde jinde nenajdete. Objevte sami na vlastní kůži, co vše náš studijní pobyt v San Diegu studentům nabízí.

Jazykové pobyty v San Diegu

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Spojené státy americké
Město: San Diego

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Spojené státy americké
Město: San Diego

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + let
1-24 týdnů
Zvyšte své šance na mezinárodní kariéru díky personalizovanému jazykovému kurzu v jednom z největších měst na světě. Určeno pro dospělé a profesionály.
Destinace: Spojené státy americké
Město: San Diego

Jazykový kurz v San Diegu

Jazykové kurzy v San Diegu – zažijte jižní Kalifornii na vlastní kůži a zapište se na náš jazykový kurz! Naše kurzy na jazykové škole v San Diegu mohou být dlouhé od 2 týdnů po 9 měsíců, kdy strávíte v USA celý akademický rok a anglicky pak budete mluvit sebejistě a plynně. Ať už si zvolíte jakýkoliv kurz, můžete počítat s tím, že domů se vždy vrátíte s krásnými vzpomínkami na Kalifornii.

Letní kurz v San Diegu

Pokud chcete zažít dlouhé a teplé dny s azurovým nebem a příjemným vánkem od oceánu, zapište se na naše letní kurzy v San Diegu. Naši zkušení lektoři se postarají o to, že Vaše dny budou produktivní a Tichý oceán se zase postará o zábavu po vyučování. EF letní kurzy v San Diegu, to je studium a zábava v jednom.