Jazykový tábor

Jazykový tábor v Jižní Koreji

Jazykový tábor v Jižní Koreji
4.3
899
(899 hodnocení)
4.3

Zúčastněte se letního tábora v Jižní Koreji a na letošní letní prázdniny nikdy nezapomenete! V naší nabídce najdete různé tábory, vhodné pro středoškoláky či vysokoškoláky, kteří by rádi poznali korejskou kulturu zblízka a zároveň vykročili vstříc mezinárodní kariéře.

Najít program

EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10-14 let
2-24 týdnů
Naučte se cizí jazyk v zahraničí a vycestujte na all inclusive kurz ve skupince studentů v doprovodu EF vedoucího nebo na individuální kurz s flexibilní délkou.
Destinace: Jižní Koreji
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14-25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Jižní Koreji

Udělejte něco pro svou budoucí kariéru - jeďte na letní tábor do Jižní Koreje

Naše letní tábory v Jižní Koreji pokaždé přilákají studenty ze všech koutů světa, takže si tu určitě najdete přátele z nejrůznějších zemí. Chcete-li strávit své letní prázdniny smysluplně, spojte se s námi ještě dnes a získejte o našich letních táborech v Jižní Koreji další informace.

Naše letní jazykové tábory v Jižní Koreji jsou sestaveny tak, aby vám pomáhaly rozvíjet i vaše profesní dovednosti. Pokud studujete na vyšší odborné či vysoké škole, účast na jednom z našich letních táborů vám pomůže otevřít cestu k mezinárodní kariéře. Nejenže budete mít možnost učit se korejsky přímo v hlavním městě Soulu, kde to doopravdy žije, ale budete mít také příležitost účastnit se nějaké stáže či se zapojit jako dobrovolník. A chcete-li po ukončení vysokoškolského studia pracovat pro jednu z korejských firem, naše letní jazykové tábory vás vybaví schopností plynule komunikovat a dají vám znalost oboru, kterou budete pro úspěch ve své další kariéře potřebovat.

Jeďte strávit léto na letní tábor v Soulu

Letní teploty vyšplhají v Soulu opravdu na maximum. Večer, jakmile skončí váš denní program v našem letním táboře, si můžete vyrazit do města a užívat si příjemné večerní pohody či poznávat jeho pestrý noční život. Ať už zatoužíte po pomalém popíjení koktejlů v jazzovém baru na střeše restaurace v Ganghnamu nebo si budete chtít poslechnout nějakou místní hudbu v Hongdae, v Soulu se zkrátka nikdy nudit nebudete. Ve volných dnech si určitě zajděte do nějaké kavárny a ochutnejte bingsu: sladký desert s ledovou tříští, který je pro Korejce nejoblíbenějším letním občerstvením. Také si můžete zajít na blízké pláže v Gangwon-do nebo vyrazit za vodními sporty k řece Han. Soul je velmi živým velkoměstem po celý rok, ale nejvíce ožívá právě během horkých letních měsíců. Zúčastněte se našeho letního tábora v Soulu a čeká vás nezapomenutelné léto!

Proč EF?

Důvěra

Máme více než 50 let zkušeností a naše pověst je světově uznávaná

Propojení

Vzdělávejte se se studenty z více než 100 zemí.

Přizpůsobte si

Prozkoumejte svět prostřednictvím našich programů ve více než 50 světových destinacích.

Dosáhněte

Učte se rychleji a komplexněji s EF Method.

EF po celou cestu

Naše vlastní školy a kanceláře po celém světě zajišťují výjimečné zákaznické služby.

Mezinárodně akreditováno

Náše odbornost samotné výuky i přístup k výuce je globálně uznáván.