NAŠE ŠKOLY JSOU OTEVŘENY! Zavolejte nám pro informace o aktuální dostupnosti

Jazykový tábor

Letní tábory jsou jedním z hlavních námětů trávení času o prázdninách. Proč nespojit příjemné s užitečným a nevyrazit na jazykový tábor? Naše jazykové tábory zaručují jak výuku jazyka a zlepšování jazykových dovedností, tak i nesmírně pestré volnočasové prázdninové aktivity.

EF jazykové tábory v zahraničí probíhají v období letních prázdnin ve 44 zemích světa.

Jazykový tábor

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10 - 14 let
2-24 týdnů
Naučte se cizí jazyk v zahraničí a vycestujte na individuální kurz nebo na kurz ve skupině v doprovodu EF vedoucího.
Destinace: Velká BritánieSpojené státy americkéMaltaIrskoŠpanělskoNěmecko

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Velká BritánieSpojené státy americkéKanadaMaltaAustrálieIrskoNový ZélandSingapurJižní AfrikaŠpanělskoKostarikaFrancieItálieNěmeckoČínaJaponskoJižní KorejiSpojené arabské emiráty

Jazykové tábory

Jazykové tábory v zahraničí jsou jedinečným zážitkem kombinujícím jazykové kurzy, kulturní poznání a přirozené přizpůsobování se tamnímu životu. Jazykový tábor je efektivní způsob, jak se zdokonalit v cizím jazyce přirozenou cestou v zábavné a uvolněné atmosféře. Nabízíme velké množství možností jazykových pobytů zahrnující například i jazykové tábory pro děti a mládež – pro děti, které se cizí jazyk teprve začínají učit. Naše Jazykové tábory v zahraničí zaručují moderní jazykovou výuku se zkušenými lektory.

A samozřejmostí všech jazykových táborů jsou i organizované volnočasové aktivity, kde blíže poznáte Vaše nové přátele z celého světa.

Specializované jazykové tábory

Pokud máte smysl pro vášeň, proč nezkombinujete jazykové vzdělávání a specializovaný jazykový tábor? Jestli máte rádi sporty, nabízíme fotbalové tábory v Aglii, surfingové tábory v Kalifornii nebo jazykové tábory zaměřené na vodní sporty na Maltě.

Jestli jste naopak více na umění, v nabídce máme i módní tábor v Londýně, herecký tábor v Oxfordu, taneční tábor v Torquay nebo popstar tábor v Brightonu. Starší studenti pak mají možnost vybrat si letní jazykové tábory v zahraničí zaměřené na přípravu na mezinárodní zkoušky, obchodní angličtinu a na mnohé další obory.

Nabízíme jazykové tábory v zahraničí v různých variantách, takže si můžete být jisti, že vždy najdete ten správný tábor pro Vás; bude to ta nejlepší cesta, jak se naučit cizí jazyk o příštích prázdninách.