Jazykový tábor

Jazykový tábor
4.5
1548
(1 548 hodnocení)
4.5

Letní tábory jsou jedním z hlavních způsobů trávení prázdnin. Proč nespojit zábavné s užitečným a nevyrazit na jazykový tábor? Jazykové tábory zlepší vaše jazykové dovednosti a nabídnou vám mimořádně pestré prázdninové aktivity. Jazykové tábory EF v zahraničí probíhají o letních prázdninách ve 20 zemích světa.

Jazykový tábor

Jazykový tábor

Katalog zdarma

Najít program

EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10-14 let
2-24 týdnů
Naučte se cizí jazyk v zahraničí a vycestujte na all inclusive kurz ve skupince studentů v doprovodu EF vedoucího nebo na individuální kurz s flexibilní délkou.
Destinace: USAVelká BritánieMaltaŠpanělskoKanadaFrancieIrskoJižní KorejiAustrálieJaponskoNěmeckoItálieKostarikaJihoafrická republikaSingapurNový Zéland
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14-25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: USAVelká BritánieMaltaŠpanělskoKanadaFrancieIrskoJižní KorejiAustrálieJaponskoNěmeckoItálieKostarikaJihoafrická republikaSingapurNový Zéland

Jazykové tábory

Jazykové tábory v zahraničí jsou jedinečným zážitkem kombinujícím jazykové kurzy, kulturní poznání a přirozené přizpůsobování se tamnímu životu. Jazykový tábor je efektivní způsob, jak se zdokonalit v cizím jazyce přirozenou cestou v zábavné a uvolněné atmosféře. Nabízíme velké množství možností jazykových pobytů zahrnující například i jazykové tábory pro děti a mládež – pro děti, které se cizí jazyk teprve začínají učit. Naše Jazykové tábory v zahraničí zaručují moderní jazykovou výuku se zkušenými lektory.

A samozřejmostí všech jazykových táborů jsou i organizované volnočasové aktivity, kde blíže poznáte Vaše nové přátele z celého světa.

Specializované jazykové tábory

Pokud máte smysl pro vášeň, proč nezkombinujete jazykové vzdělávání a specializovaný jazykový tábor? Jestli máte rádi sporty, nabízíme fotbalové tábory v Aglii, surfingové tábory v Kalifornii nebo jazykové tábory zaměřené na vodní sporty na Maltě.

Jestli jste naopak více na umění, v nabídce máme i módní tábor v Londýně, herecký tábor v Oxfordu, taneční tábor v Torquay nebo popstar tábor v Brightonu. Starší studenti pak mají možnost vybrat si letní jazykové tábory v zahraničí zaměřené na přípravu na mezinárodní zkoušky, obchodní angličtinu a na mnohé další obory.

Nabízíme jazykové tábory v zahraničí v různých variantách, takže si můžete být jisti, že vždy najdete ten správný tábor pro Vás; bude to ta nejlepší cesta, jak se naučit cizí jazyk o příštích prázdninách.

Proč EF?

Důvěra

Máme více než 50 let zkušeností a naše pověst je světově uznávaná

Propojení

Vzdělávejte se se studenty z více než 100 zemí.

Přizpůsobte si

Prozkoumejte svět prostřednictvím našich programů ve více než 50 světových destinacích.

Dosáhněte

Učte se rychleji a komplexněji s EF Method.

EF po celou cestu

Naše vlastní školy a kanceláře po celém světě zajišťují výjimečné zákaznické služby.

Mezinárodně akreditováno

Náše odbornost samotné výuky i přístup k výuce je globálně uznáván.