Anglický jazykový tábor

Anglický jazykový tábor
4.8
1387
(1 387 hodnocení)
4.8

Anglické tábory v zahraničí znamenají každodenní využívání angličtiny a neobyčejné prázdniny s novými přáteli. Naše anglické tábory pro děti probíhají po celém světě, od Kalifornie po Austrálii. Každý EF anglický tábor kombinuje jazykovou výuku se sporty a dalšími aktivitami, aby se prázdniny pro děti staly výjimečnými a nezapomenutelnými.  Některé tábory probíhají pouze o prázdninách, jiné začínají celoročně.

Anglický jazykový tábor

Katalog zdarma

Najít program

EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14-25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: USAVelká BritánieMaltaKanadaIrskoAustrálieJihoafrická republikaSingapurNový Zéland
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10-14 let
2-24 týdnů
Naučte se cizí jazyk v zahraničí a vycestujte na all inclusive kurz ve skupince studentů v doprovodu EF vedoucího nebo na individuální kurz s flexibilní délkou.
Destinace: USAVelká BritánieMaltaKanadaIrskoAustrálieJihoafrická republikaSingapurNový Zéland

Anglické tábory

Každý náš jazykový tábor nabízí prvotřídní kurzy angličtiny, při kterých se děti rozmluví a poznají svět! Klademe velký důraz na bezpečnost a kvalitu vzdělání.

Pokud máte zájem o zdokonalení Vaší angličtiny a o nezapomenutelné prázdniny v jednom, anglický tábor je perfektní volbou. Ať už si pro anglický tábor vyberete jakoukoliv destinaci, můžete cestovat se skupinkou studentů z Vaší země, než poznáte další nové přátele z celého světa.

Během Vašeho pobytu v zahraničí si vytvoříte nová přátelství a vzpomínky a pozitivní změnu ve zdokonalování Vaší angličtiny poznáte velice rychle. Nabízíme různé varianty pobytů – anglické tábory pro děti i starší studenty. Vyberte si ten správný anglický tábor v destinaci, kterou jste vždy chtěli navštívit, nebo nakombinujte své další speciální zájmy s jazykovou výukou, abyste z pobytu v zahraničí načerpali opravdu co nejvíce.

Proč studovat angličtinu v zahraničí?

Angličtina je nejrozšířenější jazyk na světě a běžně je na školách vyučován jako druhý hlavní jazyk. To je důvod k tomu přihlásit se na anglický tábor; je to skvělá cesta k naučení se angličtiny. Budete studovat s dalšími studenty z celého světa, kteří na tom budou s jazykem stejně jako Vy. Rychle zjistíte, že angličtina se pro Vás stane potřebnou a využijete ji v mnoha různých oborech – ve vzdělávání, v práci, v cestování a v mnoha dalších oborech.

Anglické tábory v zahraničí jsou mnohem efektivnější než pouhé sezení doma u učebnic – anglické tábory Vám poskytnou příležitost využívat angličtinu v praxi každý den společně s Vašimi spolužáky a místními obyvateli a s angličtinou se opravdu rychle a velice jednoduše vypořádáte.

Proč EF?

Důvěra

Máme více než 50 let zkušeností a naše pověst je světově uznávaná

Propojení

Vzdělávejte se se studenty z více než 100 zemí.

Přizpůsobte si

Prozkoumejte svět prostřednictvím našich programů ve více než 50 světových destinacích.

Dosáhněte

Učte se rychleji a komplexněji s EF Method.

EF po celou cestu

Naše vlastní školy a kanceláře po celém světě zajišťují výjimečné zákaznické služby.

Mezinárodně akreditováno

Náše odbornost samotné výuky i přístup k výuce je globálně uznáván.