Studium v Japonsku

Studium v Japonsku představuje střet tradičního a moderního světa. Tokio je jedno z největších měst na zemi a lehce se stanete jeho součástí, pokud si vyberete náš studijní program v Japonsku. Studium v Japonsku s námi je kombinací kurzů japonštiny s kulturními aktivitami, cestováním a samozřejmě i dostatkem Vašeho osobního času.

Studium v Japonsku
EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: Japonsko
Město: Tokio
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

16 + let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: Japonsko
Město: Tokio
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10 - 18 let
2-4 týdny
ve skupině
Tento juniorský program zahrnuje vše - ubytování, stravu, jazykový kurz, každodenní aktivity a dohled od školených EF zaměstnanců.
Destinace: Japonsko
Město: Tokio

Programy dle oblíbených destinací

Studium v Japonsku

Tokio je obrovské město s mnoha čtvrtěmi, které Vaše studium v Japonsku obohatí a země se tak stane Vaším druhým domovem. Navštivte Imperial Palace v Hibiji nebo brouzdejte po designérských obchodech v Ginze. Učíte se japonsky kvůli práci? Potom se vydejte do Nihombashi a navštivte tokijský Stock Exchange. V Akihabaře najdete veškerá elektronická zařízení, na která si jen vzpomenete, v Shinjuku zase zažijete pravý noční japonský život. Každá část Tokia je jinak kouzelná a vždy Vám nabídne místní speciality, které budou sedět Vašim chutím a potřebám. To vše bude Vaše studium v Japonsku představovat.

Nezapomenutelná životní zkušenost

Můžete si vybrat, zda budete chtít bydlet v hostitelské rodině, nebo ve studentské rezidenci. V rodině si užijete autentičnost, domácí jídlo a dostanete skvělou příležitost k trénování japonštiny opravdu každý den v nejrůznějších situacích. Vaše rodina Vám poskytne tipy na volný čas a Japonsko Vám ukáže z jiného úhlu. Studentská rezidence je ale také dobrou volbou, studium v Japonsku bude více nezávislé a budete tu bydlet se studenty z celého světa. Ať už si vyberete rodinu či rezidenci, Vaše studium v Japonsku bude vždy probíhat v příjemném prostředí a budete se tu cítit skoro jako doma.