Všechny EF programy

Univerzity v zahraničí

Univerzity v zahraničí
4.7
1541
(1 541 hodnocení)
4.7

Absolvování vysoké školy v zahraničí Vám dodá cenné zkušenosti, které jistě do budoucna zvýší Vaše šance na získání dobré práce. Studium univerzity v zahraničí znamená být o krok napřed před ostatními. Některé EF univerzitní programy zaručují přijetí na jednu z našich partnerských univerzit. To představuje příjemnou výhodu oproti ostatním, kteří budou muset projít klasickým přijímacím řízením a prokazovat se získanými diplomy.

Univerzity v zahraničí

Katalog zdarma

Najít program

EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16+ let
6, 9 nebo 11 měsíců
Zkombinujte jazykové a akademické studium, dosáhněte jazykové plynulosti a díky studiu ve třech zemích se staňte multilingvním světovým občanem.
Destinace: USAVelká BritánieMaltaŠpanělskoKanadaFrancieIrskoJižní KorejiAustrálieJaponskoNěmeckoItálieKostarikaJihoafrická republikaSingapurNový Zéland
Hult International Business School

Hult International Business School

18+ let
Bakalářské, magisterské a MBA vzdělání
Získejte titul v oboru podnikání na Hult – nezávislé oceněné obchodní škole s kampusy po celém světě.
Destinace: USAVelká BritánieČínaSpojené arabské emiráty
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14-25 let
2-24 týdnů
Studujte cizí jazyk v jedné z EF akreditovaných škol. Vybírejte ze 10 jazyků a 50 destinací. Kurzy začínají každé pondělí.
Destinace: USAVelká BritánieMaltaŠpanělskoKanadaFrancieIrskoJižní KorejiAustrálieJaponskoNěmeckoItálieKostarikaJihoafrická republikaSingapurNový Zéland
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25+ let
1-24 týdnů
Zvyšte své šance na mezinárodní kariéru díky personalizovanému jazykovému kurzu v jednom z největších měst na světě. Určeno pro dospělé a profesionály.
Destinace: USAVelká BritánieMaltaŠpanělskoKanadaFrancieIrskoJižní KorejiAustrálieJaponskoNěmeckoItálieKostarikaJihoafrická republikaSingapurNový Zéland

Výhody studia na univerzitě v zahraničí s EF Education First

Rozhodnout se studovat univerzitu v zahraničí je velký krok a musíte si být opravdu jisti, že jste na tuto výzvu připraveni. Zapsání se do přípravného univerzitního kurzu je skvělou cestou, jak si zdokonalit slovní zásobu potřebnou ke studiu, jak si navyknout na studium v cizím jazyce a jak trávit čas v nové a cizí zemi. 

Nabízíme semestrální nebo roční zahraniční přípravné programy i krátkodobé letní školy, takže si můžete vybrat z programů právě ten, který bude nejvíce odpovídat Vašim představám a cílům. Používejte v zahraničí jazyk v praxi a staňte se v cizím jazyce sebejistí a spokojení, a to jak pro Vaše další studium, tak i pro budoucí kariéru. 

Vysoké školy v zahraničí a studium na nich, to je skutečnost, která bude později zaznamenána Vašimi budoucími zaměstnavateli a bude to pro Vás jen pozitivum. Vaše jazykové dovednosti se mnohonásobně zlepší a ani tolik nezáleží, jak dlouho na našem přípravném univerzitním kurzu budete. Zvyknete si na komunikaci v cizím jazyce na na řešení studijních záležitostí a získáte tím sebejistotu. 

Univerzity v zahraničí znamenají i získání mnoha nových přátel a jiných kontaktů, které Vám například pomohou při hledání budoucího zaměstnání. Rozhodnout se pro dokončení vysoké školy v zahraničí Vám pomůže i k absolvování mezinárodních jazykových zkoušek, k získání odborné kvalifikace a dodají Vám obrovskou motivaci, ať už se v budoucnu bude dít cokoliv.

Vysoké školy v zahraničí

Studium vysoké školy v zahraničí pro Vás může v budoucnu znamenat obrovský přínos. Nejen, že získáte vysokoškolský titul na jedné z našich partnerských univerzit v zahraničí, ale také se naučíte perfektně cizí jazyk. Studium na vysoké škole v zahraničí mimo jiné vyžaduje absolvování některého z našich přípravných kurzů EF.

Naše přípravné kurzy jsou vhodné pro všechny studenty. Hlavní je v tomto případě dostatečná motivace a chuť k učení. Pokud chcete studovat s EF v zahraničí, je třeba si nejprve zjistit nástupní požadavky jednotlivých univerzit. 

Od toho je tu EF neboli Education First, aby Vám pomohlo se rychle zorientovat a dosáhnout Vašich cílů. Některé vysoké školy v zahraničí udávají jako jeden z požadavků k přijetí absolvování mezinárodně uznávané jazykové zkoušky TOEFL nebo CAE. Naštěstí je tu EF, které Vás na tyto jazykové testy připraví. Tyto jazykové zkoušky vyžadují téměř všechny vysoké školy v Severní Americe, proto není radno jejich důležitost a přípravu na ně podceňovat.

Studium vysoké školy v zahraničí se týká více světových jazyků, mezi nejžádanější však patří jazyk anglický. Ten je bezpochyby jedním z nejdůležitějších jazyků v mezinárodním kontextu. Pokud je Vaším snem pracovat nebo stážovat v jedné z anglicky mluvících zemí, je pro Vás vysoká škola v zahraničí takřka nutností. Ať už si vyberete jakoukoli destinaci, díky EF jazykovým kurzům dosáhnete svých snů a naučíte se plynule cizí jazyk. Pokud si chcete před vstupem na univerzitu oprášit nebo zdokonalit mluvený i psaný jazyk, je pro Vás řešením jeden z našich intenzivních kurzů. Mimo to Vás seznámíme s místní kulturou a zajistíme Vám ubytování v univerzitním kampusu. Zeptejte se nás na detailní informace k přípravnému kurzu ještě dnes!

Není tajemstvím, že vysoké školy v zahraničí jsou na špičkové úrovni. I to je důvodem, proč přijímá každá z nich každoročně pouze omezený počet studentů. Vysokoškolskému studiu v zahraničí předchází kvalitní jazyková a odborná příprava v režii jazykové školy EF. Pokud chcete studovat na některé z prestižních vysokých škol v zahraničí, bez tohoto přípravného kurzu se zkrátka neobejdete. Důkladná příprava na přijímací zkoušky na zahraniční univerzitu je klíčem k úspěchu. Díky podpoře a asistenci jazykové školy EF můžete počítat s postupným zlepšením Vašich jazykových kompetencí a dalších dovedností, které jsou pro úspěšné přijetí na vysoké školy v zahraničí nutností.

Přečtěte si více

Vysoké školy v zahraničí – přehled přípravných kurzů EF

Studium vysoké školy v zahraničí Vám umožňuje získat bakalářský, magisterský nebo doktorský titul na jedné z prestižních zahraničních univerzit. 

Ať už chcete studovat jakýkoli obor, každá vysoká škola v zahraničí má náročné přijímací zkoušky a na ty je třeba se důkladně připravit. Zahraniční vysoké školy jsou známé svým profesionálním přístupem a snahou studenta zapojit co možná nejvíce. Vedle teorie se tedy soustředí i na praktické dovednosti, které se snaží studentům předat. Takové schéma může být pro studenty velmi přínosné. Studenti také mají možnost v rámci studia na zahraniční VŠ absolvovat stáže různého zaměření. 

Díky stážím pak mají šanci sehnat lepší práci a seznámit se s praktickou stránkou studia. Vysoké školy v zahraničí se pyšní těmi nejlepšími profesory a učiteli, kteří udělají maximum pro to, aby své znalosti studentům předali a byli jim při studiu oporou a inspirací.

Dostat se na některé vysoké školy v zahraničí může být oříšek, obzvláště po jazykové stránce. S podporou profesionálních jazykových škol EF ale Vaše šance uspět stoupá. Jakmile si vyberete obor, kterému se chcete věnovat, naši poradci začnou shromažďovat potřebné materiály a dokumenty k přihlášce. 

Zároveň Vám sestaví individuální plán jazykové a odborné přípravy, kterým se budete řídit. Většina přípravných kurzů, které organizujeme, trvá 32 hodin týdně. V rámci tohoto kurzu získáte nejen přístup na univerzitu, ale i příslib prestižních kariérních nabídek z celého světa. Jednotlivý obsah kurzů se může lišit podle konkrétní vzdělávací instituce.

Často kladené otázky

Co obnáší studium vysoké školy v zahraničí?

Díky jazykové přípravě EF máte možnost navštěvovat ty nejlepší vysoké školy v zahraničí. Stačí se přihlásit na některý z našich přípravných kurzů. Po úspěšném absolvování kurzů EF si můžete vybrat konkrétní univerzitu, která Vás láká. Připravíme Vás na jakýkoli studijní program v rámci bakalářského, magisterského či postgraduálního studia. Naši odborní referenti jsou tu pro Vás 24 hodin denně a s radostí Vám pomohou vybrat studijní program, který bude splňovat Vaše požadavky. 

Naše EF jazykové kurzy Vás důkladně připraví na Vaše studium vysoké školy v zahraničí. Pokud jste se dosud o studiu vysoké školy v zahraničí příliš neinformovali, nechte to na nás. Zjistíme pro Vás všechny požadavky jednotlivých univerzit a kateder. Naši kvalifikovaní poradci jsou Vám kdykoli k dispozici a budou Vás na této dobrodružné cestě doprovázet. Pomůžeme s přípravami celého akademického plánu, výběrem vysoké školy v zahraničí, potřebnými dokumenty, vyplněním přihlášky na vysokou školu, a dokonce i se zařizováním studentského pobytu a ubytováním. Vy se tak nemusíte ničím stresovat.

Asi nejdůležitější je mít pro studium na vysoké školy v zahraničí tu správnou motivaci. Jedině tak můžete dosáhnout těch nejlepších výsledků. Pokud se rozhodujete pro vysokoškolské studium v zahraničí, vyplatí se kontaktovat specialistu, který se v tom vyzná. Ušetříte tak nejen čas a nervy, ale i peníze. Studium vysoké školy v zahraničí je předpokladem slibné kariéry a vysokého platového ohodnocení. Po jeho úspěšném zakončení se můžete těšit na četné nabídky od prestižních mezinárodních firem. V cizí zemi budete po celou dobu studia žít, takže se naučíte cizí jazyk ovládat na úrovni rodilého mluvčího. Také poznáte spoustu nových lidí a navštívíte nová místa.

Jak se připravit na vysokoškolské studium v zahraničí? VŠ v malíku!

Která vysoká škola v zahraničí Vám učarovala? Naši EF poradci vyhodnotí Vaše dosavadní znalosti a jazykové kompetence a vypracují Vám individuální akademický plán. Pomůžeme Vám nejen s vyplněním přihlášky na Vaši vysněnou univerzitu, ale i s výběrem specializace. Seženeme za Vás všechny potřebné dokumenty, které budete k přihlášení potřebovat. 

Některé vysoké školy v zahraničí vyžadují od svých budoucích studentů sepsání eseje v cizím jazyce, ve které student shrne důvody, proč by měla VŠ ke studiu vybrat právě jeho. Poradíme s obsahem i celkovou strukturou eseje. I v tom se na nás můžete spolehnout! Nejdůležitější krok před posláním přihlášky ale představuje odbourání jazykové bariéry. Toho dosáhnete jedině pravidelným intenzivním kurzem pod vedením profesionálů z řad EF.

Katalog zdarma: průvodce destinacemi, ceny a začátky kurzů, aktuální nabídka.

Proč EF?

Důvěra

Máme více než 50 let zkušeností a naše pověst je světově uznávaná

Propojení

Vzdělávejte se se studenty z více než 100 zemí.

Přizpůsobte si

Prozkoumejte svět prostřednictvím našich programů ve více než 50 světových destinacích.

Dosáhněte

Učte se rychleji a komplexněji s EF Method.

EF po celou cestu

Naše vlastní školy a kanceláře po celém světě zajišťují výjimečné zákaznické služby.

Mezinárodně akreditováno

Náše odbornost samotné výuky i přístup k výuce je globálně uznáván.